Потребуєте ремонту? Виберіть пристрій Apple!

Де провеcти ремонт Apple техніки

 • Лівобережна

  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в

  (063) 11 777 99

  Прокласти маршрут

  біля МВЦ / Novus / "Поляна"

  10:00 - 17:00 вт-пт

  10:00 - 16:00 сб

  вихідний - нд, пн

 • 23 СЕРПНЯ

  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216

  (093) 369 53 93

  Прокласти маршрут

  Ліцей №45, Ботанічний сад,
  Харківский водоканал проект

  9:00 - 18:00 пн-пт

  по запиту - дзвоніть сб

  вихідний - ндСервісний центр Apple Fix пропонує послуги по ремонту різних пристроїв компанії Apple – від iPad до MacBook Pro у центрі міста Київ.

Техніка Apple відрізняється високою якістю і надійністю. Але навіть вона може іноді потребувати ремонту. Падіння, удари, випадкове потрапляння рідини всередину все це може послужити причиною несправності, з якою краще не варто розбиратися самостійно.

Гаджети Apple використовують усі найбільш інноваційні технології, тому ремонт iPhone, iPad або MacBook вимагає значних знань і досвіду.

Найчастіше в сервісні центри Apple Fix Київ звертаються з необхідністю замінити екран в iPhone, заміна батареї або із питаннями по ремонту ноутбуків Apple MacBook.

Майстри компанії Applefix & ndash; професіонали та знають айфон, як свої п’ять пальців. На їхньому рахунку сотні відремонтованих пристроїв. Завдяки своєму досвіду фахівці сервісного центру здатні здійснити ремонт Apple гаджетів швидко і якісно, ​​в чому вже переконалися багато клієнтів.

Сервісний центр Applefix знаходиться в Києві. Офіси розташовані на правому і лівому березі не «/ span> далеко від метро. Якщо вам потрібен ремонт вашого iPad, iPhone, iPod або MacBook відвідайте найближчий офіс і вам гарантовано нададуть кваліфіковану допомогу.

Зверніться в сервісний центр Applefix в Києві, якщо вам потрібно:

 • ремонт Apple iPod Touch;
 • ремонт Apple iPhone ;
 • ремонт Apple iPad ;
 • ремонт Apple MacBook ;
 • діагностика та профілактика пристроїв Apple.

Компанія Applefix також надає безкоштовні консультації. Якщо Вас турбує робота вашого пристрою & ndash; зв’яжіться з фахівцями сервісного центру, які будуть завжди раді допомогти вам! Для цього достатньо залишити заявку на зворотній дзвінок або написати в чат.

preloader