Послуга
Вартість
Замовити
Заміна екрану (дисплея) iPhone 14 Plus копія
ціну уточнюйте
Заміна екрану (дисплея) iPhone 14 Pro копія
ціну уточнюйте
Заміна екрану (дисплея) iPhone SE 2022 копія
уточнюйте грн. *
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провеcти ремонт Заміна дисплейного модуля для iPhone

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Популярні послуги станом на Травень 2024

  Послуга Вартість Замовити
  iPhone X Заміна дисплейного модуля (екрану) екрану (дисплею) оригінал" Заміна екрану (дисплею) iPhone X оригінал 3179 грн.
  iPhone 11 Заміна дисплейного модуля (екрану) екрану (дисплею) оригінал " Заміна екрану (дисплею) оригінал iPhone 11 2849 грн.
  iPhone 13 Заміна дисплейного модуля (екрану) екрану (дисплея) " Заміна екрану (дисплея) iPhone 13 8899 грн.
  iPhone 14 Заміна дисплейного модуля (екрану) екрану (дисплея) оригінал" Заміна екрану (дисплея) iPhone 14 оригінал 15799 грн.

  Історія цифрових технологій, як завжди, дивує нас темпами свого розвитку, новинками та більш досконалими пристроями. Продукція Apple вже давно стала більшою, ніж просто технікою. Адже винахідники заздалегідь подумали про комфорт людства та продуктивність праці.

  Однак, айфон не захищений від поломок, які трапляються під час падіння, ударів або здавлення. Подібні ситуації вимагають замінити старий дисплейний модуль смартфона новий. Пошкодження через які не працює екран, з’являються досить часто, незважаючи на те, що телефони від Apple відрізняються високою якістю.

  Як замінити дисплей? Для початку потрібно розібрати телефон (знімається пошкоджений модуль), а далі тестується новий відсутність дефектів і звичайно ж на відповідність параметрів. Якщо все добре, то новий вклеюється, фіксується та знову перевіряється.

  Основні несправності дисплеїв смартфонів Apple

  Телефон упав на тверду поверхню? Така ситуація, мабуть, знайома всім. Для “везучих” людей все закінчується переляком, для інших – ремонтні роботи. Але після падіння на телефоні все одно з’явиться тріщини або сколи. Найчастіше основні несправності дисплеїв це:

  • смуги на дисплеї. З’являються, якщо пристрій притиснули або сіли на нього. Смуги можуть бути вертикальними, горизонтальними, білими, або кольоровими. При цьому зображення може зникнути;
  • сенсор не реагує на дотик, поломку у верхній чи нижній, лівій чи правій частині;
  • попадання рідини всередину айфону (чай, кава, вода). Яка зможе призвести до замикання або “загнивання” доріжок, що проводять, на платі;
  • різка зміна температур;
  • знос деталей, через інтенсивну експлуатацію. Можуть виникати, якщо ви перервали нові оновлення системи телефону, системних збоїв при неправильній перепрошивці пристрою.

  Коли потрібний ремонт модуля?

  Яблучні аксесуари правильно служили багато років, а тепер не включається? Звичайно, що з Apple теж виникають проблеми, які можуть призвести до необхідності ремонту.

  Як не крути, але якщо вже сталася неприємна ситуація і ваш телефон розбився – необхідно повністю замінити дисплей на новий. Чому? Щоб уникнути майбутніх проблем, пов’язаних з функціонуванням вашого гаджета.

  Розглянемо в яких випадках це потрібно робити:

  1. якщо зображення не з’являється;
  2. некоректно працює тачскрін;
  3. існують чорні плями, смуги або інші недоліки;
  4. тріщини або сколи;

  Вартість заміни екрана iPhone на Applefix

  Заміна дисплейного модуля Iphone – це скрутний процес, що вимагає великої концентрації уваги, професійних навичок та достатньої кількості часу на перевірку.

  Вартість заміни екрану iPhone у Applefix залежить від серйозності проблеми та виду смартфона. Професіонали працюють із будь-якою моделлю, починаючи з Iphone 4 і до нового покоління. Вартість послуги стартує від 599 грн. та залежить від бажаної якості деталей. Запропонована вартість повністю відповідає якості запчастин.

  Дисплейний модуль – важливий елемент мобільних девайсів, який відповідає за візуальне подання інформації. Тому звертаючись до майстрів компанії Applefix, ви отримаєте якісну послугу і заміна дисплея iPhone буде з гарантією від 90 днів. У них є високоточне спеціалізоване обладнання, яке дозволяє діагностувати та здійснювати ремонт айфонів за будь-яких складнощів.

  Спеціалісти сервісного центру виконують роботу на професійному рівні, завдяки чому заслужили довіру тисяч клієнтів.