Заміна екрану (дисплея) iPhone 6 Plus оригінал

iPhone 6 Plus - Заміна екрану (дисплея) оригінал
ціна

1199 грн.

Опис

Київ надає можливість не тільки придбати різну електронну техніку, але також здати її на ремонт. Тут можна купити чудовий девайс iPhone 6 plus, у якого, проте, з часом можуть виникнути порушення функціональності дисплея. Досить часто, власник телефону може ненавмисно упустити його на підлогу або пошкодити об іншу тверду поверхню. Пошкодження екрану в такому випадку не минути.

Заміна пошкодженої деталі повинна відбутися практично відразу. Якщо заміна дисплея буде проведена з затримкою в часі, то не виключено, що волога яка потрапила під нього порушить роботу всіх внутрішніх деталей пристрою. Виконати цю роботу на якісному рівні можуть тільки досвідчені фахівці. Заміна цього елемента в домашніх умовах може тільки нашкодити виробу. Тому не намагайтеся виконати це самостійно.

Щоб замовити ремонт дисплея iPhone 6 plus, в місті Київ можна звернутися в нашу компанію. Ціна такої послуги на ремонт екрану айфон 6 плюс приємно вас здивує. Вартість наших послуг, що надаються нашими співробітниками, значно нижча, ніж в інших майстернях. Низька ціна та висока якість відновлювальних робіт по ремонту екрану підтверджуються позитивними відгуками наших численних клієнтів.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплея </ strong>, з гарантією на виконані роботи 3 місяці. Якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запчастини (знятої з оригіналу) – залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України