Потрібні запчастини для Apple? Виберіть пристрій

Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Запчастини для техніки Apple

  Якщо у Вас зламався Apple, і у Вас є навички ремонту техніки або знайомий майстер, ми пропонуємо Вам купити якісні запчастини для будь-якої техніки Apple. На нашому сайті Ви можете придбати тільки надійні та перевірені деталі для заміни або ремонту техніки Apple. Ми пропонуємо тільки перевірені деталі, які використовуємо самі в нашому сервіс центрі по ремонту техніки Apple. Applefix має багатий асортимент запчастин для техніки Apple, в тому числі екрани (дисплеї), захисні скла, акумулятори (батареї), корпусу (кришки), шлейфи, клавіатури, антени, мікросхеми та багато іншого. Телефонуйте, будемо раді допомогти Вам у підборі якісних деталей для заміни, а так само проконсультувати і підказати кращий вихід з Вашої ситуації, що склалася.

  Де купити оригінальні комплектуючі для Apple?

  Ми можемо запропонувати якісні комплектуючі запчастини для iPhone будь-якого покоління. Якщо Вам потрібен екран (дисплей), акумулятор (батарея), новий корпус або кришка, антена, мікросхема, шлейф або інші деталі для айфона сміливо звертайтеся до нас, ми підберемо Вам запчастини кращої якості.

  Так само в наявності є деталі на iPad. Наш магазин може Вам запропонувати різні комплектуючі деталі для iPad будь-якого покоління, а саме екрани (дисплеї), задні кришки (корпусу), скла для захисту дисплея, батареї, шлейфи, динаміки, мікрофони, камери та інше. Всі деталі вищої якості і перевірені особисто нашими фахівцями.

  iPod входить в лінійку гаджетів Apple і в нашому магазині великий асортимент запчастин на плеєр від Apple. Дисплеї (екрани), батареї (акумулятори), шлейфи, мікросхеми, корпусу для заміни пошкоджених, динаміки, захисні скла та інші. У нашому магазині Вам допоможуть підібрати і визначиться з вибором найкращих комплектуючих запчастин для Вашого iPod.

  Для Apple MacBook є дуже багато комплектуючих запчастин. Дисплеї, нові корпуси, тачпади, шлейфи, мікросхеми, вінчестери для розширення пам’яті, cd приводи, WiFi і Bluetooth модуля, скла, батареї, клавіатури, кулери, топкейса і інші комплектуючі деталі. У магазині Applefix Ви придбаєте найякісніші деталі для заміни та ремонту ноутбуків Apple.

  У нас є все, телефонуйте і ми зможемо допомогти Вам у питанні, яке стосується деталей і запчастин для техніки Apple.