Обміняй свій старий гаджет (в будь-якому стані) на новий!

У нашому сервісному центрі Ви можете домовитися про обмін старого гаджета на новий, залишивши заявку на сайті для уточнення можливості обміну. Так само, розміщуючи свій запит, інші користувачі отримують можливість зв’язатися з Вами в листуванні або поштою, що допоможе швидше продати свій девайс або обміняти на новий.
У нас працює послуга “ діагностика перед покупкою ” , яка убезпечить Вашу угоду перед придбанням телефону з рук. Наші майстри проведуть діагностику айфона / Айпад / макбука на предмет минулих ремонтів або інших несправностей. Результати діагностики можуть бути задокументовані за окремою вартістю. Дізнатися детальніше …
0 0 votes
Оцініть корисність:
Подписаться
Уведомление о
4 Comments
новее
старее большинство голосов
Inline Feedbacks
View all comments
Клавдія
1 год назад

Чи можна купити у вас iPhone 14 128MB BLUE?

Анастасия Админ
1 год назад
Reply to  Клавдія

Доброго дня, Клавдія! Так, у нас можете купити новий iPhone 14 на 128GB у кольорі “BLUE”. Станом на 16.12.2022 ціна складатиме 885$. Якщо бажаєте придбати, зв’яжіться з нашим менеджером в чаті або напишіть на скриньку [email protected]. Дякуємо за запитання і гарного Вам дня!

Роман
2 лет назад

Я би хотів придбати iphone 13 mini у Харькові – чи є в вас якісь пропозиції? під обмін? маю iphone 12 128mb

Георгий Админ
2 лет назад
Reply to  Роман

Доброго дня, Романе! Так, у нашому Харківському сервісному центрі можливо придбати iPhone 13 Mini, спочатку потрібно уточнити колір корпусу та об’єм пам’яті бажаного пристрою! Також можливий обмін, але точна сума доплати встановлюється після детальної дiагностики вашого пристрою. Для зв’язку, Ви можете написати в чат на нашому сайті або нашу поштову скриньку [email protected]. Дякую за ваше запитання. З повагою, AppleFix!