Контакти

Київ, вул. МАЗЕПИ 3
Киев
Украина
☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
Киев
Украина
☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
Киев
Украина
☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

Наш кур'єр забере у Вас неробочу техніку і поверне її Вам в робочому стані в зазначений термін*. Виклик кур'єра від 80 до 100 грн.

Доставка по Україні здійснюється післяплатою через службу "Нова пошта". Вартість залежить від ціни замовлення і міста в який здійснюється доставка, і становить в середньому 60 грн.

Ми даємо гарантію 90 днів на всі надані послуги по заміні модульних запчатин, ремонт і встановлювані додатки, незалежно від складності та вартості. Гарантійний строк зв'язаний з пайкою елементів становить 14 днів.

Ви можете дзвонити нам по будь-якому питанню, будь то консультація перед покупкою Macbook або iPhone, або ціна на iPad або iMac, вартість ремонту і послуг техніки Apple, отримати корисні поради по налаштуванню, прошивці і обслуговуванні iPhone, будьте впевнені вам завжди відповість фахівець. Ви можете задати будь-які питання по роботі сервісного центру.

В першу чергу ми цінуємо ваш час і комфорт. Тому відновлення девайсів має бути швидким, якісним і приємним для наших клієнтів. В екстрених ситуаціях ви завжди зможете покластися на нашу компанію.

Багаторічний досвід ремонту виключно продуктів компанії Apple, дозволив нам досконально вивчити всі тонкощі їх продукції. Тепер ми можемо з упевненістю сказати, що будь-які неполадки будуть усунені нашими майстрами якісно і у встановлені терміни. Ми здійснюємо всі види відновлення iPhone, від заміни окремих компонентів і шлейфів до перекочування процесора, діагностуємо і ремонтуємо навіть самі «непідйомні» пристрою, які не змогли полагодити інші сервіси. При ремонті Iphone запчастини використовуються тільки нові і високої якості. AppleFix завжди попередить клієнта про нерентабельним ремонтування.

Наш сервісний центр і інтернет магазин запчастин Apple дуже тісно співпрацює з усіма регіонами. Ми відправляємо запчастини до айфона та іншої техніки Apple по всій Україні. У нас широкий спектр запчастин до MacBook і ми запросто доставимо вам запчастина, якщо ви перебуваєте в Одесі, Харкові, місті Дніпрі, Донецьку, Львові, Запоріжжі, або в будь-якому іншому куточку нашої неосяжної України.
Ми знаємо що в регіонах годі й знайти фахівців нашого рівня і з цього ви можете скористатися послугами "Нової Пошти". Надішліть до нас свій iPhone, iPad, iMac, MacBook на ремонт і ми повернемо його вам вже в робочому стані в найкоротші терміни.
Наші філії обладнані під прості модульні ремонти, які можна провести день-у-день, ознайомитися зі списком популярних ремонтів або зв'язатися з менеджером можна за посиланнями:

Наш сервісний центр проводить ремонт техніки apple на Арсенальна і Лівобережна. Якщо Ви перебуваєте на інших районах - ми готові приїхати до Вас і забрати пристрій на ремонт. Закінчивши ремонт, повертаємо готову техніку назад з усіма документами і по ремонту, гарантія на виконані роботи становить від місяця до 3х, в залежності від виду проведеної послуги. По зонах обслуговування, контактам, детальну інформацію про штаб ремонту AppleFix зможете знайти на наступних сторінках: