Інструкції по ремонту і прошивці Apple техніки

Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  У даному розділі ми детально розповімо і покажемо, як розібрати iPhone або інший гаджет Apple, як в ньому замінити будь-яку деталь, або, як зробити ремонт вашого айфона, Айпад, айпода або макбука своїми руками.

  Для вашої зручності цей розділ розбитий на категорії: iPad, iPhone, iPod і MacBook. Нижче, під категоріями, ви можете вибрати цікаву для вас модель пристрою. Наприклад iPhone 4, або MacBook Pro.

  Після вибору пристрою ви потрапите на сторінку з докладним списком проблем і відповідним описом її рішення. Не забувайте, що у нас на сайті ви можете придбати усі необхідні супутні запчастини та інструменти для якісного ремонту.

  І пам’ятайте, що, якщо у вас з якоїсь причини не вийшло зробити заміну будь-якої деталі своїми силами, ви завжди можете покластися на наш сервісний центр Applefix, в якому наші фахівці усунуть будь-яку проблему в найкоротші терміни. Також ви завжди можете безкоштовно проконсультуватися з будь-яких питань просто зателефонувавши за вказаним вище номером телефону.

  Для зручності ми відзначили усі уроки рівнем складності: 1 розподіл – найлегший ремонт, його ви зможете зробити самостійно без будь-якого досвіду, просто скориставшись нашими фото-інструкціями та замовивши в нашому магазині потрібну запчастину; 2-3 ділення – середній ремонт, для того, щоб здійснити його, потрібно певний досвід в розбиранні iPhone, або іншого гаджета Apple; 4-5 поділок – найскладніший ремонт, його ми не радимо робити своїми руками, оскільки для цього потрібен достатній досвід і певна вправність, а також наявність спеціальних інструментів.

  І пам’ятайте, все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик