Кулери, радіатори та системи охолодження для MacBook

Кулери, радіатори та системи охолодження для MacBook

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

    Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

    Якщо кулер на вашому комп’ютері забився пилом, ви швидше за все почнете помічати шум під час роботи, що не тільки відволікає користувача, але і може свідчити про вихід з ладу комплектуючої. Дане порушення в роботі ноутбука погано позначається на стані акумулятора, іноді процесора або навіть на мікрочипа пам’яті. Якщо у вас не працює кулер лівий, але можливо справний правий, можна замінити тільки одну комплектуючу для повноцінної роботи MacBook.
    Щоб відновити роботу кулера необхідно своєчасно проводити очищення макбука і заміну термопасти, в гіршому випадку не уникнути заміни кулера. Виробник гарантує роботу кулера протягом 3 років, після чого він може вийти з ладу. При постійній роботі ноутбука він починає нагріватися, і, якщо система охолодження несправна, то пристрій починає зависати.
    Також швидкодію вентилятора залежить від температури навколишнього середовища і чим вона вища, тим швидше працюють кулери. При використанні ноутбука на м’якій поверхні, ліжку або дивані, важке відведення повітря підвищує потребу в інтенсивному охолодженні.