Оперативна пам'ять для Apple MacBook

Оперативна пам'ять для Apple MacBook

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

    Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

    Багато макбуків потребують додаткової пам’яті, для чого більшість користувачів вирішує купити оперативну пам’ять для макбука. Так ви можете збільшити продуктивність свого девайса. При виборі плати, враховуйте, що у кожної моделі MacBook існує свій максимальний поріг обсягу оперативної пам’яті. Також потрібно дізнатися скільки слотів знаходяться на вашому макбуку. Якщо ви не знаєте, як підібрати планку ОЗУ для макбуків , рекомендуємо звернутися до наших менеджерів за допомогою.
    Першим дзвіночком для заміни оперативки є «зависання» ноутбука, його перезавантаження під час запуску деяких програм або додатків, а також три коротких звукових сигнали та миготіння світлового індикатора. Після проведення діагностики, може виявитися що плата не потребує заміни. Якщо ж ви хочете прискорити роботу свого ноутбука, можна вибрати необхідний обсяг пам’яті та самостійно встановити плату. Але, якщо ви не впевнені у своїх силах, краще звернутися до майстра, адже при перестановці оперативки можна пошкодити MacBook.
    Поставивши RAM для MacBook можна прискорити його швидкодію. Додаткова пам’ять покращує працездатність девайса, при перегляді фільмів, прослуховування музики та роботи з файлами в графічних редакторах.