Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Запчастини для iPad

  Перший iPad був випущений на початку 2010 року, винахід було незнайоме для аудиторії, але вже тоді люди розуміли що їх чекає в майбутньому Apple. З кожним роком виробництво здійснювало неймовірний прогрес в технологіях, який ми бачимо і по цей день. У 2013 році, ми познайомилися з невагомим Айпад Air, за чотири тижні планшет став займати 3% від продажу усіх планшетів Apple. на сьогодні нам представлений величезний ряд планшетів з різними можливостями, які повністю можуть замінити нам використання комп’ютера. Наприклад, гучний айпад Pro 11, 2019 року. Абсолютно симетричний дисплей, True Depth, підтримка Apple Pencil, процесор, який дозволяє вирішувати складні завдання і багато іншого.

  Популярні комплектуючі для iPad

  Використання чохла для iPad не просто так, адже ці пристрої ми використовуємо постійно, носимо їх із собою, особливо, коли багато роботи. Будь-який удар або падіння призводить до несправності тачскріну, який відповідає за натискання і роботу айпада. Без тачскріну неможливо уявити робочий процес, тому дана запчастина є найпопулярнішою в нашому сервісному центрі.

  Клієнти часто стикаються із припіднятим екраном, не здогадуючись що ж це може бути. Використання неоригінальною зарядки призводить до здуття батареї та сильного нагрівання, того виникає фізичне розширення об’єму акумулятора. Швидка заміна батареї на Айпад допоможе уникнути замикання.

  На кожну одиницю товару AppleFix надає гарантію від 3 місяців. Доставку деталей здійснюється протягом 2-3 днів по усій Україні. Детальніше про доставку та гарантійні умови можна ознайомитись на сайті або зв’язатися з нами за телефоном.

  Де купити деталі для iPad?

  Наша компанія працює тільки із перевіреними постачальниками, в наявності завжди повний склад запчастин за найвигіднішими цінами. Запчастини для Айпад пропонуються не тільки роздрібним покупцям, але і оптовикам. Для наших партнерів ми пропонуємо комплектуючі за оптовими цінами та постійні знижки. Замовити деталі для iPad ви можете оформивши замовлення на сайті, зателефонувавши за телефоном і написавши в чат в правому нижньому кутку.