Корпусні елементи

Корпусні елементи

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

    Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

    Механічне пошкодження призводить до появи тріщин, подряпин і вм’ятин на красивому корпусі. При встановлені захисного скла або дисплею, якщо на корпусі є деформації, необхідно буде проводити рихтування. Крім естетичного вигляду, пошкодження корпусу можуть привести до виходу з ладу внутрішніх деталей.
    Щоб підтримувати гарний вигляд вашого ноутбука, досить його регулярно чистити і усувати забруднення різними засобами. Якщо ж на кришці знаходяться сильні забруднення, що не усуваються полиролями, логічніше буде поміняти старий корпус на новий.
    Корпус макбука зроблений з алюмінію, який значно міцніше пластику, але не дивлячись на це неможливо уникнути появи дрібних подряпин. Регулярне використання девайса впливає на його зношення, найбільше пошкоджується верхня кришка корпусу, що впливає на погіршення зовнішнього вигляду макбука. Уникнути появи різних пошкоджень можна з використанням чохлів або накладок. Але, якщо ваш ноутбук втратив, колишній вигляд, можна замінити кришку для MacBook в нашому сервісному центрі.