Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Чому обирають iPhone?

  Чому iPhone один з найбільш продаваних смартфонів у світі? Нові моделі смартфонів мають неймовірно приємним у використанні дисплеєм, який передає усі кольори та насиченість. Краща програмна та апаратна інтеграція, смартфон, який не примушує вас чекати при завантаженні тих чи інших додатків. Айфон є самим простим у використанні. Ще й ця камера яка здатна замінити багато професійних фотоапаратів. Можна довго перераховувати переваги даної продукції, до них швидко звикаєш. Незважаючи на усі переваги, будь-яка техніка вимагає обслуговування, а для обслуговування потрібні комплектуючі.


  Які типи комплектуючих найчастіше потрібні для iPhone?

  Найбільш поширені деталі для Айфону які можуть знадобиться це ті, які не підлягають ремонту, а тільки заміняються:

  – Батарея. Найчастіше батарею на iPhone змінюють, коли ємність досягає 80% – приблизно 1.5-2 години роботи, такий час багатьох користувачів не влаштовує, тому батарея змінюється + – 1 раз на рік.

  – Скло або Тачскрін для iPhone. Незважаючи на те що він виконаний з дуже міцних матеріалів, при впливі механічного удару з’являються тріщини (не зачіпаючи дисплейний модуль), в цьому випадку можна обійтися переклейкою скла, а не заміною всього модуля.

  – шлейф. У комплектації телефону iPhone влаштовано більше 10 шлейфів, які відповідають за різні команди. Виходять з ладу, коли потрапляє волога, стрибок в напрузі і т.п. Один шлейф може містити в собі камеру, мікрофон, вихід для навушників і ще кілька важливих елементів.

  Де купити запчастини, комплектуючі для Айфону?

  Усі види комплектуючих, які знадобляться при обслуговуванні iPhone завжди є в наявності: дисплеї, батареї, шлейфу, кнопки гучності, корпусу і т.д. Ми є один з найбільших постачальників запчастин для айфонів в Україні. Тому ми завжди можемо запропонувати кращі ціни для наших клієнтів. Гарантія на усі комплектуючі від 90 днів.

  Ви сервісний центр? Давайте співпрацювати! Для сервісних центрів ми пропонуємо співпрацю на постійній основі за партнерськими цінами. Щоб стати партнером залиште заявку на оптовий прайс у нас на сайті або зв’яжіться з нами за телефоном.