Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Які запчастини для Apple iMac найбільш затребувані?


  iMac, це невід’ємна техніка професіоналів. Apple відомі своєю міцністю і довговічністю. Терміни експлуатації пристрою призводять до невизначених несправностей. Наприклад, в старіших моделях моноблоків часто виходить з ладу відеочип, виною несправності стає елементарне скупчення пилу. Виявляється несправність досить дивно, користувачі думають, що поява смуг на дисплеї свідчить несправності матриці, але це помилково, так може себе проявляти й відеочип. Основна причина – несправність в системі охолодження.
  Поширеною поломкою також вважається жорсткий диск. Пов’язано це з тим, що виробник спочатку встановлює в моноблок низькоякісний накопичувач, багато хто починає помічати проблеми вже через рік використання, а то й раніше. Якщо ви не хочете втратити потрібні вам дані, радимо якомога частіше робити резервні копії, а краще замінити жорсткий диск на вашому Apple.
  Крім несправностей які написали раніше, в iMac існують і будь-які інші несправності які наші майстри зможуть усунути без проблем.

  Де купити оригінальні комплектуючі для iMac?

  Ми знаємо, як неприємно стикатися із поломкою улюбленого гаджета. Однак, не варто засмучуватися, адже такі ремонти легко виправляються.
  Яким би не був ідеальний iMac, існує зворотна сторона медалі – комплектуючі на жаль не вічні, а з часом при частій експлуатації просто приходять в непридатність, особливо, якщо не виконувати профілактичну чистку пристрою і заміну термопасти, або ж використовується в нестерпних температурних умовах. Варто також відзначити, що аймаки хоч і не мобільні пристрої, але також падають з робочих столів. Якщо ж Ваш улюблений Аймак зламався і ви в пошуках де купити оригінальні запчастини для аймаку, то в даному розділі Ви зможете знайти необхідну для Вас запчастину.
  Варто відзначити, що ціна буде демократичною, а для сервісних центрів є спеціальний прайс, для детальної інформації звертайтеся до менеджера. Не можна не нагадати, що на кожен компонент для iMac ми надаємо гарантію терміном до 90 днів!

  У нас Ви можете купити оригінальні запчастини для iMac і, крім того, замінити! Яблучна компанія відрізняється завдяки якісним компонентам і строгим дизайном. Купуючи в сервісному центрі AppleFix комплектуючі Ви можете бути впевненим у високій якості продукції, адже ми працюємо виключно із перевіреними постачальниками!