Заміна екрану (дисплея) iPhone 6 оригінал

iPhone 6 - Заміна екрану (дисплея) оригінал
ціна

999 грн.

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

У всіх, хто живе або приїжджає до Києва є можливість придбати в спеціалізованих магазинах iPhone 6. Виріб являє собою делікатну річ, яка може зламатися при неакуратному використанні. Частою проблемою пристрою є поломка екрану, який може дати тріщину при падінні на землю або сильному натисканні на нього.

Заміна дисплея дуже специфічний процес, який варто довіряти тільки кваліфікованим співробітникам. Заміна екрану не повинна проводитися самостійно. Не маючи відповідного досвіду, власник iPhone 6 може тільки нашкодити його стану. У спеціалізованому центрі в Києві, є можливість замовити послугу по зміні дисплея оригінальною деталлю, а на виконані роботи він отримає гарантію.

Якщо ви не знаєте, куди здати свою техніку в ремонт, тоді звертайтеся в наш сервісний центр. Ціна, яку ми пропонуємо, приємно вас здивує. Заміна даного елемента у нас проходить оперативно і якісно. У центрі працюють тільки експерти своєї справи, які акуратно виконають всі необхідні операції. Запропонована нами ціна повністю відповідає якості екрану, який буде поставлений на місце пошкодженої деталі.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон оригінальну запчастину дисплея, з гарантією на виконані роботи 3 місяці.

Схожа послуга: заміна екрану (дисплея) iphone 6 plus оригінал
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024