Заміна екрану (дисплею) iPhone 6 копія

iPhone 6 - Заміна екрану (дисплею) копія
ціна

849 грн.

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

В усіх, хто живе або приїжджає до Києва є можливість придбати в спеціалізованих магазинах iPhone 6. Виріб являє собою делікатну річ, яка може зламатися при неакуратному використанні. Частою проблемою пристрою є поломка екрану, який може дати тріщину при падінні на землю або сильному натисканні на нього.

Заміна дисплею дуже специфічний процес, який варто довіряти тільки кваліфікованим співробітникам. Заміна екрану не повинна проводитися самостійно. Не маючи відповідного досвіду, власник iPhone 6 може тільки нашкодити його стану. У спеціалізованому центрі в Києві, є можливість замовити послугу по зміні дисплею оригінальною деталлю, а на виконані роботи він отримає гарантію.

Якщо ви не знаєте, куди здати свою техніку в ремонт, тоді звертайтеся в наш сервісний центр. Ціна, яку ми пропонуємо, приємно вас здивує. Заміна даного елемента у нас проходить оперативно і якісно. У центрі працюють тільки експерти своєї справи, які акуратно виконають усі необхідні операції. Запропонована нами ціна повністю відповідає якості екрану, який буде поставлений на місце пошкодженої деталі.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплею, з гарантією на виконані роботи 3 місяці, якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запчастини (зняту з оригіналу) — залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

Схожа послуга: заміна екрану (дисплею) iphone 6 plus копія
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024