Заміна екрану (дисплею) iPhone 6 Plus копія

iPhone 6 Plus - Заміна екрану (дисплею) копія
ціна

999 грн.

Опис

Київ надає можливість не тільки придбати різну електронну техніку, але також здати її на ремонт. Тут можна купити чудовий девайс iPhone 6 plus, у якого, проте, з часом можуть виникнути порушення функціональності дисплею. Досить часто, власник телефону може ненавмисно упустити його на підлогу або пошкодити про іншу тверду поверхню. Пошкодження екрану в такому випадку не минути

Заміна пошкодженої деталі повинна відбутися практично відразу, якщо заміна дисплею буде проведена з затримкою в часі, то не виключено, що потрапила під нього волога порушить роботу усіх внутрішніх деталей пристрою. Виконати цю роботу на якісному рівні можуть тільки досвідчені фахівці. Заміна цього елемента в домашніх умовах може тільки нашкодити виробу. Тому не намагайтеся виконати це самостійно.

Щоб замовити ремонт дисплею iPhone 6 plus в місті Київ, можна звернутися в нашу компанію. Ціна такої послуги на ремонт екрану айфон 6 плюс приємно вас здивує. Вартість послуг, що надаються нашими співробітниками, значно нижче, ніж в інших майстернях. Низька ціна та висока якість відновлювальних робіт по ремонту екрану підтверджуються позитивними відгуками наших численних клієнтів.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплею, з гарантією на виконані роботи 3 місяці, якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запчастини (зняту з оригіналу) — залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024