Заміна екрану (дисплея) iPhone 6S оригінал

iPhone 6S - Заміна екрану (дисплея) оригінал
ціна

1049 грн.

Опис

У всіх, хто живе або приїжджає в Києві є можливість придбати в спеціалізованих магазинах iPhone 6s. Виріб являє собою делікатну річ, яка може зламатися при недбайливому використанні. Частою проблемою пристрою є поломка екрану, який може дати тріщину при падінні на землю або сильному натисканні на нього.

Заміна дисплея дуже специфічний процес, який варто довіряти тільки кваліфікованим співробітникам. Заміна екрану не повинна проводитися самостійно. Не маючи відповідного досвіду, власник iPhone 6s може тільки нашкодити його станом. У спеціалізованому центрі в Києві, є можливість замовити послугу по зміні дисплея оригінальною деталлю, а на виконані роботи  отримати гарантію.

Якщо ви не знаєте, куди здати свою техніку в ремонт, тоді звертайтеся в наш сервісний центр. Ціна, яку ми пропонуємо, приємно вас здивує. Заміна даного елемента у нас проходить оперативно і якісно. У центрі працюють тільки експерти своєї справи, які акуратно виконають всі необхідні операції. Запропонована нами ціна повністю відповідає якості екрану, який буде поставлений на місце пошкодженої деталі.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон оригінальну запасти (зняту з оригіналу), з гарантією на виконані роботи 3 місяці. Якщо ви зацікавлені в установці копії запчастини – залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

 

Схожа послуга: заміна екрану (дисплея) iphone 6s plus оригінал
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024