Заміна екрану (дисплею) iPhone 5 копія

iPhone 5 - Заміна екрану (дисплею) копія
ціна

739 грн.

Опис

У тому випадку, якщо Ви випадково упустили, втопили або застосували до Вашого айфону інші механічнні пошкодження і після цього пошкодився дисплей, швидше за все Вам знадобиться заміна екрану (дисплею) iPhone 5 (Київ).

Ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплею , з гарантією на виконані роботи 3 місяці, якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запасти (зняту з оригіналу) — залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

У мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати не тільки грамотну безкоштовну діагностику, а і якісну заміну дисплею на Вашому iPhone 5. Наші фахівці використовують тільки якісні деталі та обладнання для заміни або ремонту Вашого айфону.

У сервісному центрі Applefix працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які не один десяток разів проводили подібну процедуру, тому заміна дисплею iPhone 5 (Київ) не надасть для них проблеми. Після проведення заміни ми поставимо захисну плівку на ваш дисплей.

Схожа послуга: заміна екрану (дисплею) iphone 5s копія
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024

Безкоштовно
Безкоштовно