Заміна екрану (дисплея) iPhone 5 оригінал

iPhone 5 - Заміна екрану (дисплея) оригінал
ціна

899 грн.

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

В тому випадку, якщо Ви випадково упустили, втопили або піддали Ваш айфон других механічніх пошкоджень і після цього пошкодився діслпей, швідше за все Вам знадобиться заміна екрана (діслпея) iPhone 5 (Київ) .

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон вісокоякісну копію дисплея, з гарантією на віконані роботи 3 місяці. Якщо ви зацікавлені в установці орігінальної запчастини (зняту з орігіналу) – залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, Який проконсультує з усіх можливіть варіантів.

В мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати не тільки грамотну безкоштовну діагностику, а й якісну заміну дисплея на Вашому iPhone 5. Наші фахівці використовують тільки якісні деталі та обладнання для заміни або ремонту Вашого айфона.

В сервісному центрі Applefix працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які не один десяток разів проводили подібну процедуру, тому заміна дисплея iPhone 5 (Київ) не буде для них проблемою. Після проведення заміни ми поставимо захисну плівку на ваш дисплей.

А ви знали, що на iPhone 5 сенсор спрацьовує швидше ніж у конкурентів Apple?

Схожа послуга: заміна екрану (дисплея) iphone 5s оригінал
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024