Заміна екрану (дисплею) iPhone X оригінал

iPhone X - Заміна екрану (дисплею) оригінал
ціна

3179 3999 грн.

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

При появі тьмяного зображення на пристрої або спотворення картинки, необхідно провести безкоштовну діагностику, можливо потрібна заміна екрана iPhone “X”.

Розбита матриця айфона, є однією з найбільш частих проблем смартфона будь-якої моделі. Причинами даного ушкодження є: механічний вплив в результаті удару або падіння, оскільки високий тиск на екран призводить до появи тріщин і відколів. Лампи підсвічування дисплея можуть пошкодитися або вийти з ладу в результаті природного зношення. Пошкодження шлейфа, який з’єднує дисплейний модуль з материнською платою також може послужити причиною некоректної роботи екрану. Перепад напруги під час зарядки пристрою теж може привести в непридатність внутрішні комплектуючі. У нашому сервісному центрі майстри проводять ремонтні роботи будь-якої складності, тому при виявленні будь-якої несправності зверніться у сервісний центр.

Заміна дисплею на iphone x — ціна заслуговує на увагу, коли Вам пропонується гарантія на виконані роботи

Заміна скла iPhone X вам може знадобитися в разі, якщо Ви помітите на ньому тріщини або відколи, але при цьому OLED матриця буде повністю справна і не матиме смуг або плям, вони з’являються під впливом сильного удару або великого тиску на скло

Схожа послуга: заміна скла екрану з тачскріном на iphone x
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024

від 2500 грн. *