Послуга
Вартість
Замовити
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провеcти ремонт заміна акб для iPhone у Києві

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Заміна акумулятора iPhone – коли вона потрібна

  Улюблений аксесуар швидко розряджається, може несподівано вимкнутись серед розмови, висне і не обробляє необхідну кількість інформації? Схоже на те, що вам доведеться замінити акумулятор на iPhone. Давайте розберемося у справжніх причинах та можливих підводних каменях подібної процедури.

  Причин такого глобального рішення може бути безліч. Основні та найбільш поширені – час роботи вашого девайсу. Якщо ваш “старий” з вами більше 3-х років, то потрібно вже морально і матеріально готуватися до швидкої заміни батареї на нову. Середній термін життя акумуляторів Айфона від 3-х років, залежно від особливостей використання. Якщо термін роботи вашого девайсу наближається до заповітної трійки, радимо ретельно стежити за його працездатністю.

  Окремою причиною подальшого ремонту є випадки механічного пошкодження апарату. В Айфон може потрапити волога, ви можете його впустити, будь-який сильний удар може спровокувати поломку якоїсь незначної деталі і, відповідно, також вплинути на роботу гаджета привести до необхідності заміни деталі.

  Для фінального прийняття рішення обов’язково потрібна консультація фахівця. Але попередньо зважити всі плюси та мінуси можна вже зараз.

   

  З позитивного в заміні батареї в iPhone:

  • помітне покращення тривалості роботи заряду та продуктивності акумулятора;
  • ви забудете про різке виключення без видимих ​​причин;
  • телефон перестане різко нагріватися під час заряджання;
  • якщо пошкоджений елемент спричинить зовнішні зміни в телефоні, це вирішить естетичну проблему, телефон після заміни стане як новий.

   

  З мінусів:

  • є ймовірність, що після заміни акумулятора в деяких моделях буде втрачено функцію вологозахисту, яка є однією з переваг та головних фішечок Айфона;
  • також існує ризик невизначення моделі нової деталі телефоном, особливо це характерно для неоригінальних запчастин – ваш iPhone просто не розпізнає тип батареї і в майбутньому дані з меню “Стан акумулятора” будуть недоступні.

   

  Ознаки неполадок та збоїв у роботі Айфона:

  • телефон погано тримає зарядку. Зверніть увагу, скільки разів на день ви підключаєте  iPhone до живлення. Чи вистачає вам обсягу заряду на цілий день, чи доводиться підключатися понад 5-6 разів на добу? Якщо ви нарахували більше 4 зарядів за день – це перший дзвінок для заміни;
  • раптові відключення Айфона за достатньої кількості заряду. Показує цифру 30%, а телефон перестає реагувати на дотики і миттєво відключається;
  • зовнішні пошкодження та помітна деформація. Один із крайніх випадків, коли ви можете неозброєним поглядом визначити, що телефону потрібна заміна акумулятора;
  • ємність нижче 80%. Цю інформацію ви зможете знайти в налаштуваннях Айфона наступним шляхом. Відкриваєте меню “Параметри”. Далі шукаєте пункт “Акумулятор”, заходите до нього та обираєте “Стан акумулятора”. Також у цьому меню ви можете знайти дуже важливу та корисну інформацію: час останньої зарядки, графік з піковою продуктивністю, діаграма з годинником та датами активності. Найбільш тривалий час увімкненого та вимкненого екрану, а також список програм, які впливають на рівень заряду у вашому телефоні найбільше у відсотковому співвідношенні.

   

  Чому небажаний самостійний чи непрофесійний ремонт iPhone

  Яблучні аксесуари досить різко реагують на підроблені та неякісні деталі, які можуть запропонувати різні “сервіси”. Тому до вибору нового акумулятора на заміну потрібно підходити з усією строгістю питання. Будь-яка запчастина має бути оригінальною, таким чином ви можете претендувати на гарантійний термін обслуговування та оголошення претензій у разі неякісної роботи деталі або Айфону в цілому.

  Заміна акумулятора iPhone у сервісному центрі ремонту техніки Apple

  Для того, щоб зрозуміти які дії варто зробити в ремонті телефону, потрібно отримати пораду від професіонала. Не завжди ваш власний діагноз близький до теперішнього. Перед заміною акумулятора команда Applefix проводить ретельну діагностику телефону. Вам не пропонуватимуть оновлення тільки заради додаткового заробітку на клієнті, ви отримаєте якісну консультацію з чіткими обґрунтуваннями причин заміни чи ремонту та заздалегідь узгодженими з вами цінами.