Заміна батареї (акумулятора) iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus - Заміна батареї (акумулятора)
ціна

629 грн.

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

Незважаючи на всю технологічність iPhone 6S Plus, при неакуратному використанні його можна пошкодити. Часто нестабільна робота смартфона обумовлена ​​поломкою акумулятора. Постійне навантаження через зарядний пристрій і тривале безперервне використання iPhone може вивести його з робочого стану. У більшості випадків, така ситуація вимагає, щоб була виконана заміна батареї.

Щоб замовити заміну акумуляторної батареї iPhone необхідно звертатися в професійні компанії, які торгують високоякісними запчастинами. Заміна акумулятора деталлю низької якості або що була у вжитку – це не вихід для такого електронного пристрою як iPhone 6S Plus. Потрібно враховувати, що ціна, яку заплатить наш клієнт за аккумулято, буде нижче, ніж оплата за кілька низькоякісних батарей.

Говорячи про те, що Київ зібрав в собі більшість експертів в області ремонту телефонів, варто сказати, що в нашій майстерні працюють кращі з них. На нашому складі зберігаються тільки якісні батареї, які ми надамо для клієнта в будь-який момент. Прийнятна ціна і оперативна заміна комплектуючого в Києві дозволить Вам оптимально вирішити дану проблему.

Схожа послуга: заміна батареї (акумулятора) iphone 7
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024