Послуга
Вартість
Замовити
Діагностика плати МacBook 12ᐥ
Безкоштовно
Діагностика МacBook 12ᐥ
Безкоштовно
Профілактика MacBook 12 “
1199 грн.
Чистка після залиття МacBook 12ᐥ
від 999 грн.
Прошивка EFI на МacBook 12ᐥ
від 1999 грн.
Перенесення даних MacBook 12 “
від 499 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Поширені несправності

  Заміна матриці (дисплею, LCD, Екрану)

  Якщо на екрані з’явилися биті пікселі, плями і смуги, присутнє спотворення зображення не обійтися без заміни матриці. В результаті механічного пошкодження дисплей макбука може перестати працювати, розбитися або заміна знадобитися через пошкодження корпусу. Також екран MacBook 2015 – 2017 А1534. може зламатися через попадання вологи всередину, перетирання шлейфів матриці.

  Заміна матриці MacBook 12 “2015 – 2017 знадобитися, якщо ви помітили:

  – наявність вертикальних і горизонтальних смуг на екрані;

  – часткове поява смуг та інших дефектів;

  – спотворення зображення;

  – тріснув logoboard.

  Якщо після удару деформований корпус верхньої кришки, щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд, потрібна заміна дисплею (Матриці, LCD, Екрану) в Зборі.

  Заміна акумуляторної батареї

  Якщо макбук 12 “2015 року, 2016 2017 не тримає заряд більше півгодини, постійно перегрівається, вимикається при відсутності підключення до зарядки, здулася батарея, – необхідна заміна акумуляторної батареї. Після тривалого використання комп’ютера, він починає швидше розряджатися, тому ви змушені постійно підключати його до джерела живлення, оскільки кількість циклів перезарядки обмежена. У налаштуваннях ви можете перевірити кількість циклів та замінити АКБ при низькому показнику. Ще однією причиною пошкодження батареї може стати використання неоригінального зарядного пристрою. При попаданні рідини на акумулятор, він може роздутися і пошкодити клавіатуру або тачпад. Тому не варто відкладати ремонт MacBook 12, якщо можна вже зараз звернутися в сервісний центр.

  Заміна клавіатури

  Чому клавіатура перестала повністю або частково працювати? Це пов’язано із попаданням вологи, накопиченням дрібного сміття та пилу під кнопками або викликано фізичним ушкодженням. Іноді достатньо почистити клавіатуру, перепідключити шлейф, прибрати залишки вологи або корозію, окремо замінити кілька клавіш. Якщо заїдає при натисканні одна або кілька кнопок, можна замінити їх або поставити нове кріплення. Але при великій кількості зламаних клавіш потрібна нова клавіатура. Заміна клавіатури на макбуках 2015 – 2017 повинна проводитися в сервісному центрі. Додатково Ви можете замовити гравіювання клавіатури в Києві.

  Заміна тачпада

  Поломка тачпада призводить до безлічі проблем і робить роботу за макбуком неможливою.

  Чим викликана заміна тачпада на macbook 2015- 2017:
  – погане натискання (ніби щось заважає);

  – попадання води в середину пристрою;

  – фізична несправність.

  Якщо трекпад цілий, але погано спрацьовує при натисканні, швидше за все допоможе чистка. В даному випадку пильна увага приділяється шлейфу трекпада, який після потрапляння вологи міг окислюватися.

  Заміна динаміка

  Чому не працюють динаміки на макбук 12 “2015 – 2017? Основними причинами стає окислення в результаті попадання рідини або поява тріщини на запчастини через сильний удар. У нашому сервісному центрі ви можете швидко і якісно замінити оригінальні динаміки на MacBook 12 “.

  Заміна кулера

  Якщо макбук сильно гріється або шумить, варто провести профілактичну чистку від пилу і бруду. Це означає, що комп’ютер не справляється з охолодженням пристрою. Але іноді необхідна заміна кулера. Як правило, це пов’язано з неякісною роботою кулера, система охолодження забита сміттям, ворсинками або пилом.

  Де полагодити MacBook 12 “2015-2017 в Києві

  Провести ремонт MacBook 12 “2015 – 2017 А1534 можна в сервісному центрі Apple” AppleFix “. Адреси наших сервісів вказані в розділі контакти.

  Замовити ремонт Apple MacBook 12 “А1534 можна:

  – Зателефонувавши нам за телефоном або залишити заявку на зворотній дзвінок

  – Написати в чат в правому нижньому кутку;

  – Оформити кур’єрську доставку;

  – Замовити послугу на сайті.

  В екстрених ситуаціях ви завжди зможете покластися на нашу компанію.

  Як почистити клавіатуру MacBook 12? </ H3>

  Чистка клавіатури потрібно, якщо у Вас залипають клавіші, потрапив сміття або крихти і т.п. Рекомендуємо спочатку вимкнути пристрій, тримайте мак бук строго під кутом 75 градусів, продміть стисненим повітрям всю клавіатуру та ноутбук з лівого і правого краю. Для якісної профілактики і чищення, звертайтеся в сервісний центр AppleFix.

  Як підключити MacBook 12 до монітора? </ H3>

  З розширенням, ми збільшуємо простір робочого столу. Для включення розширеного робочого столу, нам буде потрібно: підключити монітор до пристрою, перейти в меню Apple – “Системні налаштування” – “Монітори”, перейти на вкладку “Розташування”. Щоб змінити положення, перемістіть монітор в потрібне Вам положення.

  Як прискорити MacBook 12? </ H3>

  Використовуйте додатки для очищення мак, вимкніть анімацію, вимкніть автоматичний запуск додатків. Для того, щоб Ваш мак працював завжди коректно та швидко, потрібно раз на півроку робити профілактику і заміну термопасти на процесорі. Регулярно чистите MacBook від зайвих файлів і додатків.