Послуга
Вартість
Замовити
Діагностика для iPhone 11 Pro
Безкоштовно
Заміна Wi Fi антени iPhone 11 Pro
1399 грн.
Ремонт GSM модуля для iPhone 11 Pro
від 1499 грн.
Заміна SIM приймача для iPhone 11 Pro
від 1899 грн.
Заміна шлейфу Wi-fi iPhone 11 Pro
1099 грн.
Перепрошивка iPhone 11 Pro
від 149 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  iPhone 11 Pro – процес діагностики та ремонту

  Поширені проблеми та пошкодження гаджетів

  iPhone 11 Pro – прийнято вважати надійним, втім як і інші пристрої компанії Apple. Але якщо зі смартфоном поводитися необережно, є ймовірність, що він може вийти з ладу. Ми виділили основні поломки iPhone 11 Pro, про які розповімо далі.

  Заміна батареї/акумулятора на iPhone 11 Pro

  В результаті тривалого використання смартфона або механічного пошкодження може знадобитися заміна акумулятора iPhone 11 Pro.

  У яких випадках необхідно замінити батарею на iPhone 11 Pro?

  • батарея здулася
  • пристрій мимоволі вимикається
  • ємність знизилася (менше 80%)
  • смартфон не вмикається
  • акумулятор швидко розряджається

  Якщо вам знайомий один із вищезгаданих пунктів, не варто відкладати заміну оригінального акумулятора на смартфоні.

  Заміна дисплея (LCD) iPhone 11 Pro

  Будь-який механічний вплив може негативно відобразитися на роботі смартфона, як і на його зовнішньому вигляді. Дисплей може розбитися навіть за наявності захисного скла, навіть хороший чохол не здатний захистити смартфон. В результаті падіння на екрані можуть з’являтися плями, смуги або відсутнє зображення. При пошкодженні шлейфу, дефекти можуть проявитися (сенсор перестає реагувати на натискання у конкретній області). З розбитим та пошкодженим дисплеєм користуватися iPhone 11 Pro стає неможливо. Звернутися за ремонт iPhone 11 Pro у Києві по заміні дисплея краще до професійних інженерів, які знаються на техніці Apple.

  Заміна сенсора (скла, тачскріна) iPhone 11 Pro

  Заміна тачскріна може знадобитися, якщо сенсор не реагує на натискання, зависає або мимоволі виконує команди. У нас можна замінити тачскрин на iPhone 11 Pro швидко та з гарантією. Послуга заміна тачскріна на iPhone 11 Pro проводиться тільки після первинної діагностики. У ході ремонту необхідно замінити тач-контролер, мікросхему, що відповідає за роботу сенсора.

  Ремонт iPhone 11 Pro для попадання вологи

  Пристрій має вологозахист, але плавати з ним не рекомендуємо. Вологостійкість, у нових моделях iPhone, тільки від невеликої кількості попадання крапель води. Попадання рідини всередину пристрою призводить до корозії системної плати, пошкодження роботи шлейфів та контактних доріжок. Якщо ви помітили, що iPhone 11 Pro сильно нагрівається, не працюють деякі функції, вимикається тощо, то рекомендуємо звернутися до сервісного центру на чищення iPhone 11 Pro після потрапляння вологи.

  Заміна камери iPhone 11 Pro

  Як зрозуміти, що потрібна заміна основної камери:

  • під час увімкнення камери з’являється чорний екран
  • під час зйомки неможливо сфокусуватися
  • не працює спалах
  • в режимі зйомки відео камера ніби “тремтить”

  Камера не застрахована від механічних пошкоджень, збою програмного забезпечення чи потрапляння рідини на контакти. Бажаєте знову робити гарні знімки, знімати відео? Приходьте до нас! Досвідчений майстер може визначити, яка саме камера вийшла з ладу після проведення первинної діагностики. Іноді перепрошивка дозволяє відновити роботу камери, але в інших випадках не обійтись без заміни комплектуючих.

  Заміна динаміка

  Якщо ви не чуєте співрозмовника під час телефонної розмови, звук з основних динаміків негучний, може бути пошкоджений або забруднений слуховий динамік. Для початку необхідно провести його чищення. Іноді процедура дозволяє швидко позбутися забруднення та відновити нормальну роботу динаміка. Але якщо чистка не принесла результату, потрібно міняти слуховий чи поліфонічний динамік. Також заміна може знадобитися після влучення вологи, несправності шлейфу або порушення цілісності динаміка.

  Заміна роз’єму (гнізда) зарядки-синхронізації

  Ремонт iPhone 11 Pro через заміну гнізда зарядки найчастіше потрібно коли:

  • iPhone 11 Pro перестав заряджатися
  • неможливо повністю підключити кабель зарядного пристрою
  • роз’єм зношений
  • шлейф синхронізації коротить

  Цю проблему може швидко вирішити інженер сервісного центру із використанням оригінальних комплектуючих. Ми швидко здійснимо якісну заміну гнізда на iPhone 11 Pro.

  Перепрошивка

  Перепрошивка iPhone 11 Pro може знадобитися після некоректної установки iOS або додатків або внаслідок зміни пароля. Також можна зіткнутися зі збоєм програмного забезпечення смартфона. Щоб не втратити важливу інформацію, яка зберігатиметься на смартфоні, не варто намагатися самостійно перевстановити прошивку. Ми зробимо процедуру протягом кількох годин, зберігши ваші дані.

  Визначаємо коли iPhone 11 Pro необхідний ремонт

  Ремонт смартфона потрібен тоді, коли з’являються явні проблеми в роботі смартфона, які заважають правильній, стабільній його функціональності щодня.

  Послуги професійного сервісу обслуговування техніки Apple

  Наша команда займається ремонтом техніки Apple вже понад 8 років. За цей час майстри, які працюють у нас, дізналися та освоїли безліч особливостей «яблучного» виробника. При появі нової моделі iPhone 11 Pro наші майстри одні з перших змогли ознайомитися з даною моделлю смартфона, а також вивчили її особливості та нюанси. Виходячи з цього, при зверненні до нас у сервісний центр можете бути впевненими в тому, що наші майстри точно встановлять причину виникнення несправностей за допомогою детальної діагностики, а також швидко та якісно усунуть несправність. При будь-якому ремонті фахівці використовують лише високоякісні інструменти та обладнання. Також за рахунок свого складу, у нас завжди є оригінальні та сертифіковані запчастини, які необхідні для ремонту.

  Як замовити терміновий ремонт iPhone 11 Pro у Києві?

  Замовити ремонт iPhone 11 Pro у Києві можна:

  • зателефонувати нам за вказаним номером на сайті;
  • залишити заявку на зворотній дзвінок;
  • написати в чат (у правому нижньому кутку);
  • оформити кур’єрську доставку;
  • замовити послугу на сайті.

  Навіть у самій екстреній ситуації ви завжди можете покластися на нашу компанію та розраховувати на відмінний результат. Звертайтесь!