Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Заміна кулера (вентилятора) на MacBook Pro, Air в Києві

  Якою б надійною та якісною не була техніка Apple, ми все одно стикаємося із несправностями або щось виходить з ладу. За що відповідають кулери? Вони відповідають за систему охолодження пристрою, запобігають підвищенню температури всередині, не дають процесору нагріватися. Поломка або вихід з ладу кулера, впливають на подальшу роботу техніки. В результаті потрібна заміна вентилятора MacBook, іноді навіть з охолоджувальною платиною. Така технологія використовується в звичному нам MacBook Air 13“. В цієї моделі цілих два кулера, здавалося б, вони однакові (зовні не розрізнити), але підключення до плати абсолютно різні.

  Коли потрібна заміна кулера на MacBook?

  Навіть при обережному використанні, може статися, що кулер (вентилятор) виходить з ладу, це трапляється в тому випадку, якщо ви не приділяли увагу регулярному чищенню MacBook Pro Retina.

  Запобігти появі високих температур всередині пристрою допомагає система охолодження. Виявлення сильного шуму, нагрівання техніки і гальмування, може свідчити про несправність.

  Своєчасне звернення в сервісний центр AppleFix допоможе вам швидко повернутися до роботи і не думати про поломку!

  Як відбувається заміна кулера на MacBook?

  Досвід роботи в сервісному центрі показує, що найчастіше вентилятор (кулер) ламається через неправильну експлуатацію MacBook. Майстри рекомендують раз на рік або раз на півроку здійснювати чистку та профілактику пристрою, щоб ви не стикалися із перегрівом техніки Apple. Особливо важливо запам’ятати власникам домашніх тварин, кулер пропускає через себе кубометри повітря та вовну, а також інші частинки пилу, які підвішені в повітрі.

  Кулери різних моделей MacBook відрізняються за технічними характеристиками, розмірами і т.п. Не варто самостійно намагатися встановити запчастини. Передайте цю кропітку роботу майстрам AppleFix. Цей процес займе не менше, ніж 20 хвилин.

  Замовити послугу заміна кулера на MacBook в Києві, можна написавши в онлайн-чат менеджеру, зателефонувавши нам в офіс (номер, вказаний на сайті). Чекаємо на Вас!