Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Термінова діагностика та швидкий ремонт iPhone SE 3 (2022) у сервісному центрі Applefix

  Несправності iPhone SE 3 (2022) поділяються на дві категорії: зовнішні дефекти, внутрішні. До перших відносяться розбиті матриці, задні кришки, скла камер. До других: брак батареї, зношування шлейфів, гніздо зарядки. Запчастини можуть вийти з ладу через вплив:

  • Зовнішні фактори: втопили, скупчення пилу всередині корпусу iPhone.
  • Внутрішніх: хімічне старіння, виробничий брак.

  Деколи визначити, що точно зламалося складно. Для встановлення точного діагнозу iPhone, пошуку оптимального вирішення проблеми, краще звернутися до СЦ за кваліфікованою допомогою. Переваги сервісного обслуговування AppleFix:

  • Надання гарантії на послуги, запчастини до 90 днів.
  • Докладний аналіз проблеми iPhone SE 3.
  • Усунення шлюбу у чітко визначений час.
  • Встановлює сертифіковані комплектуючі або копії максимально наближених до оригіналу.
  • Наявність відеоспостереження. У майстерні встановлено камери, які транслюють дії фахівців у реальному часі.

  Різні неполадки та дефекти пристрою, які трапляються найчастіше

  Залиття

  iPhone SE 3 захищений від потрапляння води всередину пристрою за стандартом iP67. Усередині корпусу розміщено спеціальний водовідштовхувальний бар’єр у вигляді тонкого шару силікону. Після ремонту девайса проклейку змінюють на нову, тому що колишня перестає виконувати свої функції після розкриття iPhone. Менеджера сервісу рекомендують не зволікати з ремонтом.

  Особливо це стосується розбитих модулів у зборі, погнутих корпусів. Між основною частиною девайсу, дисплеєм утворюється проміжок, куди проникне волога і спровокує процес окислення важливих мікросхем, зокрема шарів материнської плати. Після залиття рекомендуємо не експлуатувати пристрій, не підключати його до мережі живлення. Комплексне чищення iPhone SE 3 2022 1 процедура, спеціально розроблена для боротьби з наслідком влучення води всередину айфона. Гаджет повністю розбирають. Комплектуючі виймають з корпусу, порожнину, що звільнилася, очищають, висушують.

  Розбитий екран

  Найпоширеніша поломка серед користувачів сервісу. Виявляється у вигляді сітки тріщин на скляній поверхні матриці, чорних плям. Зображення спотворюється, підсвічування тьмяніє, блимає, порушується тактильна віддача. Шари LCD з’єднані між собою герметиком. Сталося зіткнення з бетоном, асфальтом? Екран iPhone найімовірніше розіб’ється повністю. Заміна запчастини в зборі 1 єдиний вихід.

  Акумулятор

  У iPhone SE 3 встановлена літій – іонна запчастина. Має певний термін служби від 1 до 4 років безперервної роботи. Зношування комплектуючої цілком природний процес. Початкова ємність почне знижуватися Гаджет перезавантажуватиметься без видимої причини, сильно нагріватиметься. Потрібно ремонт в сервісі і заміна на нову оригінальну деталь.

  Як замовити послугу професійного ремонту iPhone SE 3 з гарантією від сервісного центру

  Можете записатися на попередню діагностику айфона в офлайн-режимі. Натисніть вкладку Сервіс. У полі виберіть iPhone SE 3 (2022), послугу з ремонту, клікніть по ній. Висвітиться поле, де потрібно ввести номер мобільного телефону, ім’я зворотного зв’язку.