Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Заміна клавіатури на MacBook Air і MacBook Pro

  Клавіатура MacBook привертає увагу своєю надійністю. Але якою б якісною вона не була, з роками рано чи пізно вона виходить з ладу. Основна причина несправності клавіатури це залиття рідиною. Рідина потрапляє на контактні доріжки на клавіатурі, тим самим їх замикає. Якщо у вас на клавіатурі перестає працювати одна з таких доріжок, яка призначена кнопці, вам буде необхідна повноцінна заміна.

  Якщо ж у вас зламалася одна клавіша, можно замінити саме її! В нас на складі є всі поширені клавіші MacBook для швидкої заміни.

  Однак, трапляються такі випадки, як пролитий чай або кава з цукром, який не зачіпає доріжки і ваша клавіатура по-суті працює, але залипає. В даному разі допомагає чистка клавіатури від рідини. Не варто забувати, якщо з вами сталася така “неприємна” ситуація, ні в якому разі не намагайтеся просушити або полагодити ваш мак самостійно.

  Що ж робити в таких ситуаціях до приходу в сервісний центр? Негайно вимкніть MacBook і поступово витирайте вологу сухими серветками.

  Особливості заміни клавіатури і залипання клавіш на MacBook Pro і Air 2017, 2018, 2019

  З 2017 року компанія Apple нам представила унікальні MacBook з максимально технологічною клавіатурою. У чому проявляється її унікальність? Короткий хід клавіш, особливо тихий звук при друку тексту. Після тривалої роботи на минулих моделях, різниця в відчутті друку дуже велика, в кращу сторону! Але при цьому, в нашому сервісному центрі ми часто бачимо картину, коли такі моделі MacBook бояться дрібних крихт, сильного удару по клавішах, пилу.

  Заміна клавіатури на MacBook Pro 2017 року та старіше часто потрібна  саме через це. Те ж саме стосується і MacBook 12“ і MacBook Air Retina 2018-2020 рр – причини які призводять до необхідності заміни або чистки клавіатури є такими самими.

  Як відбувається заміна клавіатури на MacBook і що для цього потрібно?

  Основні ознаки необхідності ремонту клавіатури на MacBook:

  • Є механічні пошкодження.
  • Клавіші абсолютно не реагують на натискання.
  • Клавіші не працюють і залипають.
  • При натисканні клавіші спрацьовує інша кнопка.

  Для розбирання і заміни деталі нам необхідно:

  1. Пінцет для розбирання MacBook.
  2. Спеціальні пластикові лопатки.
  3. Викрутка з тонким наконечником.
  4. Викрутка з тонким п’ятикутним шліцом.
  5. Запасні болтики.

  Спочатку потрібно повністю розібрати MacBook і зняти дисплей. Відкручуємо хрестовою викруткою болти клавіатури, які розташовані по периметру. Тепер потрібно підчепити клавіатуру та швидким рухом відірвати її. TopCase міцний, особливої ​​акуратності не потрібно. Увагу слід приділити області, в якій TopCase прикріплений до материнської плати. Якщо клавіатура проблематично знімається, потрібно перевернутися TopCase і натиснути на нього.

  Наступне, що потрібно витягти – клепки з TopCase. Якщо цього не зробити, клавіатура буде погано закріплена, через що можливо її прогин. Тепер можна встановлювати нову клавіатуру, кладемо її на кейс і закручуємо болтики в отвори, які залишилися після клепок. Зверху на неї кладемо підсвічування і збираємо мак назад.

  Попереджаємо, без спеціальних інструментів і обладнання ви зіткнетеся зі складністю розбирання та збирання, тому відразу рекомендуємо звернутися в сервісний центр.