Заміна клавіатури на MacBook Pro Retina 2012-2015

MacBook Pro - Заміна клавіатури Retina 2012-2015
ціна

1199 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

від 656грн.

ціна ремонту + запчастини
від 1`855грн.

від 677грн.

ціна ремонту + запчастини
від 1`875грн.

від 861грн.

ціна ремонту + запчастини
від 2`060грн.

Опис

Ремонт клавіатури свого макбука за хорошою ціною в місті Київ ви можете замовити у нас в сервісному центрі.

Не секрет, що Apple вважається одним з лідерів на ринку виробництва електронних пристроїв завдяки своїй якісній техніці, яка довго служить. Але навіть такі технологічні пристрої можуть ламатися. Тому, якщо ви потребуєте в заміні клавіатури вашого макбука, то у вас є можливість довірити свій пристрій нам.

Найчастіше така необхідність виникає тоді, коли волога потрапляє в корпус макбука в ході роботи – рідше через іншого роду пошкоджень. Наші майстри можуть усунути і ті і інші види несправностей. Наш центр працює c macbook pro retina 13 і macbook pro retina 15 – Вам не варто хвилюватися з приводу можливості або неможливості прийому Вашої моделі у нас.

Після того, як ви віддасте свій макбук ретина в наш сервіс, то спочатку буде проведена його діагностика, щоб виявити весь масштаб несправності й усунути її швидко, гарантуючи при цьому якість. Часто трапляється, що усі глюки можна вирішити звичайним чищенням клавіатури макбук.

Наш персонал використовує перевірені і якісні деталі, які своїми можливостями не поступаються оригінальним і прослужать вам досить довго. Після закінчення ремонтних робіт пристрій буде протестовано, щоб повернутися до вас повністю справним.

Тому якщо вам потрібна заміна клавіатури на вашому макбуці на території України за невисокою ціною, ми з радістю вам допоможемо.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Червень 2024