Послуга
Вартість
Замовити
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  П’ятнадцяте покоління айфонів вийшло 2023 року. Apple заявляє, що їх техніка стала ще надійнішою. З’явився корпус титану, а скло Gorilla Glass тепер практично неможливо розбити. Але чи це так? Практика показує, що зламатися може навіть найнадійніший смартфон. Сервісне обслуговування 1 оптимальний вихід із ситуації. Ремонт обійдеться значно дешевше, ніж придбання нового iPhone 15 Pro.

   

  Найчастіші поломки iPhone 15 Pro

   

  Перегрів

  Ця проблема трапляється досить часто серед користувачів iPhone 15 Pro. Самостійно виявити причину несправності практично неможливо. Не варто панікувати, коли гаджет нагрівається при тривалому використанні енергоємних програм або під час заряджання. Це цілком нормальний стан iPhone. Занепокоєння слід, коли він гарячий у стані спокою.
  Причин кілька:

  – Збій при встановленні нової прошивки.
  – наявність шкідливого програмного забезпечення.
  – Вийшов з ладу акумулятор iPhone 15 Pro.

  Розібратися із ситуацією зможуть майстри сервісного обслуговування. Ремонт може зайняти від 15 хвилин до двох днів, залежно від складності проблеми. Наприклад, на заміну батареї знадобиться до сорока хвилин. Якщо несправність пов’язані з процесором, знадобиться 1 – 2 робочих дня.

  Постійне перезавантаження

  Ця несправність часто трапляється зі старими iPhone, які прослужили не один рік. Іноді проблема може перебувати у некоректно встановленому програмному забезпеченні або наявності шкідливого програмного забезпечення.

  Завис на яблуку

  Подібна ситуація часто свідчить про некоректну роботу материнської плати. Часто виникає після сильного удару, залиття. Для початку можете виконати екстрене перезавантаження, затиснувши кнопку Power на 10 секунд. Якщо проблема не зникла, зверніться до менеджерів СЦ за професійною допомогою.

  Залиття

  Айфон обладнаний спеціальними індикаторами – ватермарками та iPhone 15 Pro не виняток. Після контакту з рідиною вони фарбуються у червоний колір. Відразу після залиття рекомендуємо вимкнути айфон, відкласти його. Не рекомендуємо сушити його в домашніх умовах з використанням фена. В іншому випадку ризикуєте зіткнутися з коротким замиканням материнської плати. Чим раніше звернетеся до СЦ, тим краще і простіше потім врятувати смартфон. Процедура відмиву спеціально створена для боротьби із впливом води на внутрішні компоненти корпусу. Кожну комплектуючу окремо очищають від слідів окислення і перевіряють потім на працездатність перед встановленням назад у девайс.

  Ремонт iPhone 15 Pro у сервісному центрі AppleFix

   Переваги ремонту в сервісних центрах: якісна діагностика, пошук оптимального вирішення проблеми, гарантійні зобов’язання та чек, де буде вказано, яку послугу було проведено. Без вашого дозволу корпус не ховатиметься. Для початку вам запропонують ціну на послугу, зорієнтують за часом виконання. Майстер використовує професійне обладнання, інструменти. Якщо ремонт iPhone 15 Pro був проведений неякісно, маєте право на безкоштовне відшкодування збитків.