Заміна екрану (дисплея) iPad Air 2

iPad - Заміна екрану (дисплея) Air 2
ціна

5199 5999 грн.

Опис

Кожен житель міста Київ завжди може здати у ремонт iPad Air 2 2014 р. Цей виріб – це високотехнологічний пристрій, який, незважаючи на свою якість, може зазнавати згубних механічних впливів. Випадково вислизнувши з рук, ваш планшет, напевно, запрацює пошкоджений дисплей. Особливо це є небезпечним, якщо гаджет впаде на тверду основу. У такому разі екран iPad 2 моделей А1566, А1567 необхідно замінити на новий. Позбавити його тріщин неможливо.

Заміна дисплея в iPad Air 2 – це швидка процедура, яка має проводитись із підвищеною акуратністю з боку майстра. Неправильний рух може зашкодити іншим елементам iPad Air 2. Не варто робити цю роботу самостійно. Найкраще замовити цю послугу у ремонтному центрі.

Якщо проживаючи у місті Київ, ви не знаєте, куди звернутися за допомогою, тоді дзвоніть нам. Експерти нашої компанії проведуть все грамотно і на завершення вручать замовнику фірмову гарантію на виконані роботи. Вартість наших послуг лежить у розумних межах. Низька ціна, а також швидка заміна екрана оригінальною деталлю є нашою перевагою перед іншими майстернями. Вибравши нас, ви приймаєте правильне рішення щодо ремонту техніки.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Липень 2024

Безкоштовно
799 грн.
649 грн.