Послуга
Вартість
Замовити
Профілактика iMac A1311 A1312
1599 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Профілактика: чистка від пилу MacBook, iMac, заміна термопасти у Києві

  Кожен власник комп’ютерів Apple (MacBook або iMac) може зіткнутися з такими проблемами, як незвичайний шум, зниження продуктивності або перегрів девайса під час роботи. Все це основні симптоми забруднення охолоджувальної системи пилом і всихання термопасти, що може привести до більш серйозних наслідків, ніж просто збої в роботі.

  Для запобігання появи таких проблем існує дуже важлива, але часто недооцінена процедура – профілактика Mac, в яку входять чистка MacBook від пилу, змащування кулерів та заміна термопасти в MacBook.

  У сервісному центрі AppleFix Ви завжди зможете звернутися до досвідчених фахівців, які зроблять ремонтні роботи будь-якої складності якісно та з гарантією від 3-х місяців. Чистка та заміна термопасти MacBook, чистка системи охолодження MacBook Pro – одні з найпоширеніших послуг в нашому сервісі, великий досвід та багаторічна підготовка гарантують блискучий результат!

  Ми працюємо тільки в обладнаних лабораторіях з дотриманням усіх стандартів якості та маємо величезний склад запчастин для будь-якої техніки Apple. Так само наш сервіс має власну кур’єрську доставку і вам не потрібно виходити з дому, щоб наші майстри діагностували та вирішили несправності з Вашою поламаною технікою – MacBook або iMac.

  Так само, бонус для наших клієнтів: при заміні SSD диска, проведення чистки проводиться зі знижкою 50%.

  Коли слід проводити профілактику MacBook (Air, Pro) / iMac?

  Під час використання Ваш MacBook нагрівається, а система охолодження стабілізує температуру, заганяючи холодне та виводячи гаряче повітря.

  Разом із подачею повітря в комп’ютер потрапляє різний пил, дрібне сміття, крихти і т.п. які скупчуються на усіх деталях всередині. Утворюється своєрідна “ковдра”, яка заважає стабільному виходу тепла та справній роботі з’єднань.

  Слід пам’ятати, що профілактика MacBook та iMac проводиться в міру засмічення пристрою. Це залежить від умов, в яких Ви працюєте. Наприклад, запиленість приміщення, наявність домашніх тварин, робота на колінах або в ліжку. Слідкуйте за будь-якими змінами в продуктивності і поведінці комп’ютера, щоб зробити усі процедури вчасно.

  Також, важливо знати, що профілактика Mac необхідна не менше, ніж раз на рік, незалежно від зовнішніх проявів можливих проблем. При дотриманні цього Ви продовжите життя Вашого комп’ютера та вбережете себе від покупки нових деталей.

  Профілактика MacBook (чистка та заміна термопасти)

  Ви почали помічати, що MacBook гріється і гальмує? Це перший дзвіночок про те, що система охолодження більше не справляється із поставленим завданням, швидше за все кулер забитий пилом, що перешкоджає нормальному теплообміну та пристрій перегрівається. Внаслідок цього пересихає термопаста, що ще більше погіршує проблему.

  Також, як результат накопичення пилу, Ваш MacBook нагрівається та шумить. Це відбувається тому, що кулери не можуть обертатися з нормальною швидкістю, чіпляючи скупчення пилу, збиваючи її в окремі щільні грудки.

  Як почистити MacBook від скупчень пилу?

  Профілактика MacBook проводиться в кілька етапів. Це повне розбирання пристрою, очищення нутрощів від запиленості та забруднень різними інструментами, заміна термопасти, змащування кулерів, очищення сполук, роз’ємів та матриці спеціальним розчином, а також подальша збірка. Ця процедура не повинна займати більше 1 дня.

  Вкрай не РЕКОМЕНДУЄМО намагатися робити очистку MacBook самостійно, це загрожує повною поломкою пристрою!
  Очистити Mac від пилу можуть тільки сертифіковані фахівці Apple із повним набором інструментів.

  Важливо пам’ятати, що профілактика MacBook проводиться не рідше, ніж раз на рік!

  Якщо Ви власник Mac, час роботи девайса буде значно скорочено, якщо не дотримуватися цього простого правила.

  Чистка від пилу та профілактика iMac у Києві

  Ваш iMac шумить і перегрівається? iMac гальмує або раптово вимикається?

  Йому необхідна профілактична чистка!

  Найчастіша причина шуму в обладнанні – поклади пилу на радіаторі, кулері, дисплеї та інших корпусних елементах внаслідок відсутності своєчасного обслуговування.

  Кулер, забитий пилом в iMac не може обертатися із належною йому швидкістю, в результаті чого порушується теплообмін, деталі перегріваються, висушуючи термопасту. З гелеобразної вона стає твердою і більше не виконує покладених на неї термопровідних функцій. Перегрів мікросхем вище 85 градусів при незначних навантаженнях, говорить про необхідність провести обслуговування iMac.

  Зазвичай, при перегріванні показана чистка iMac від пилу (ціна від 500 грн.), обробка деталей спиртовим розчином, змащування обертових елементів. Також, в більшості випадків необхідно замінити термопасту. Все це Ви можете зробити без проблем в сервісі AppleFix протягом 1 дня!

  Після цих процедур Ви відразу відчуєте легкість роботи за комп’ютером iMac, як в перший день після покупки.

  Залишайте заявку зараз і з Вами зв’яжеться менеджер в найкоротший час!