Профілактика iMac A1311 A1312

- Профілактика iMac A1311 A1312
ціна

1599 грн.

Опис

В процесі експлуатації вашого iMac, в нього регулярно потрапляє пил, а також всілякі забруднення, від яких необхідно своєчасно позбавлятися. В ідеалі чистка iMac повинна проводитися раз на півроку або рік залежно від активності користування даного пристрою. Проводиться чистка пилу з кулера, чистка матриці від інших нальотів і забруднень та інше. При небажаній кількості таких скупчень симптоми можуть проявлятися в шумі при роботі аймаку, гальмуванні, перегрів, а також можливо спонтанне вимикання сістеми.Також це позначається на роботі інших запчастин, а це запитує більш трудомісткого і дорогостоющего ремонту. Варто взяти на замітку, що чистка iMac є необхідною процедурою для якісної роботи, а також для воізбежаніе поломок інших запчастин.

Ще однією причиною перегріву може послужити висихання термопасти. Сигнал стороннього шуму і частих перегрівів послужить для вас попереджувальним дзвінком про те, що потрібна заміна термопасти. Іншою причиною, по якій елементи пристрою можуть перегріватися, є накопичення пилу або дрібного бруду. В даному випадку потрібна чистка системи охолодження і всіх запчастин пристрою. Щоб не доводити техніку до такого стану, чистка системи охолодження повинна проводитися регулярно. Ціна такої процедури символічна в порівнянні з капітальним ремонтом. А заміна перегорілих деталей обійдеться ще дорожче.

Перебуваючи в місті Київ, наша компанія дозволяє замовити у нас всі необхідні послуги, які допоможуть запобігти перегріву електронного виробу. Низька ціна та висока якість робіт – ось умови, які ми пропонуємо своїм клієнтам.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Липень 2024