Заміна DVD-приводу на iMac A1311 A1312

- Заміна DVD-приводуiMac A1311 A1312
ціна

424 грн.

Опис

Купуючи iMac, покупець може розраховувати на його бездоганну якість. Однак електронна техніка не вічна і одного разу може зажадати ремонту. Часте використання DVD дисків для перегляду фільмів або запуску ігор може вивести з ладу привід пристрою. Якщо пошкодження серйозне, то буде необхідна його заміна.

Експлуатація потертих DVD дисків, а також грубе використання робочого елемента дуже часто призводить до поломки механізму, що відповідає за завантаження диска. Заміна виробу на новий привід – це операція, яка вимагає часу. Це пов’язано з тим, що перевстановлення дисковода змушує розібрати весь iMac. Якщо ви не впевнені, що зможете розібрати комп’ютер і зібрати його назад, то переустановку потрібно довірити професіоналам цієї справи.

Замовити в місті Київ переустановку даного елемента можна в нашій майстерні. Ціна процедури не висока. Все залежить від терміновості виконання роботи. У будь-якому випадку ми пропонуємо вигідне співвідношення параметрів ціна & ndash; якість. Ми можемо також провести модернізацію виробу в місті Київ і поставити вдосконалений дисковод, який дозволить використовувати Blu-Ray.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Червень 2024