Заміна жорсткого диска HDD на iMac A1311 A1312

- Заміна жорсткого диска HDDiMac A1311 A1312
ціна

424 грн.

Опис

Уже давно великою популярністю користується продукт компанії Apple iMac. Він популярний не тільки в Києві, а й за його межами. Завдяки своїй компактності пристрій є бажаним придбанням для офісного і домашнього користування. Однак така компактність може ускладнити його ремонт. Якщо пошкодження, наприклад, торкнеться жорсткого диска, то замінити таку деталь зможе тільки співробітник професійної майстерні.

Цей елемент для накопичення інформації є одним з головних в роботі iMac. Пошкодження жорсткого диска може привести до втрати значущої інформації. Заміна даного елемента буде необхідна, коли він серйозно пошкодився в результаті механічного пошкодження зчитуючих голівок або поверхні носія.

Де можна замовити дану оригінальну деталь в місті Київ? Експерти нашої майстерні готові вирішити цю проблему. Всім замовникам ми пропонуємо оригінальні запчастини від надійних постачальників. Вони будуть надійно виконувати свої функції. У нас заміна проходить в оперативному режимі. Віддавши комп’ютер сьогодні, ви можете розраховувати, що вже завтра отримаєте свій пристрій в зворотне користування. Ціна на наші послуги вас приємно здивує. Наша ціна повністю відповідає якості пропонованих фірмових деталей.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Липень 2024