Заміна скла на iMac A1311 A1312

- Заміна склаiMac A1311 A1312
ціна

499 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

1`886грн.

ціна ремонту + запчастини
2`385грн.

1`845грн.

ціна ремонту + запчастини
2`344грн.

Опис

Комп’ютер iMac є одним з найбільш популярних товарів компанії Apple. Цей пристрій являє собою універсальний комп’ютерний виріб, який, як і вся техніка, з часом може втратити робочий стан. Неакуратне поводження з виробом може призвести до поломки захисного скла. Усунути механічне пошкодження неможливо. Заміна деталі в місті Київ є оптимальним рішенням.

Виконувати цей процес потрібно тільки фахівцям високого класу. Інакше ціна ремонту може значно зрости. Експерти зможуть виконати цілеспрямовані дії по перевстановленню скла на iMac з підвищеною точністю і акуратністю. Коли майстер знає, що робити, то сам процес не займе багато часу. Всього одну годину і пристрій буде готовий до зворотного користування. Після зняття пошкодженого елемента, проводиться очищення матриці від бруду, а потім встановлюється нова деталь.

Замовити дану процедуру можна в нашій майстерні. Заміна виконується із застосуванням виключно оригінальних запчастин. Ціна за послугу лежить в доступних межах для кожного замовника.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Червень 2024