Заміна відеокарти на iMac A1311 A1312

- Заміна відеокартиiMac A1311 A1312
ціна

від 5299 грн. *

Опис

Одним з лідерів світового виробництва комп’ютерної техніки є компанія Apple, в асортименті якої представлений iMac. Це компактний пристрій можна вважати еталоном сучасного виробництва комп’ютерів. Однак, як і вся техніка, це виріб складається з незалежних елементів. Згодом вони можуть виходити з ладу. Іноді ламається деталь, яка відповідає за обробку і виведення зображення на екран iMac. Це означає, що необхідний ремонт або заміна відеокарти.

Причиною непоправної поломки може послужити перегрів чіпа. Дуже часто деталь страждає і від інших причин. Щоб не стало причиною поломки відеокарти, її заміна повинна виконуватися в професійних сервісних центрах. Клієнт повинен бути впевнений, що йому поставлять оригінальну деталь, на яку він отримає фірмову гарантію на виконані роботи.

Ціна, яку ми пропонуємо, досить низька для розцінок міста Київ. Як і якість, так і ціна наших послуг, будуть схвалені кожним нашим клієнтом. Якщо у вас є проблеми з цим елементом, ви може замовити її переустановку в нашій майстерні. Після відновлювальних робіт замовник отримує гарантійний талон, а також свій вже полагоджений пристрій.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Липень 2024