Заміна блоку живлення на iMac A1311 A1312

- Заміна блоку живленняiMac A1311 A1312
ціна

1599 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

4`326грн.

ціна ремонту + запчастини
5`925грн.

Опис

Щоб знайти в місті Київ відповідальну компанію, де можна замовити ремонт iMac багато витрачають багато дорогоцінного часу.

Всі елементи iMac можуть виходити з ладу з різних причин. Іноді потрібна зміна блоку живлення. Його поломка не дасть можливості далі використовувати комп’ютерний засіб. Власнику нічого не залишається, як здати виріб в ремонт. Основними причинами поломки даного елемента є перепади напруги або тривалий період експлуатації. Заміна елемента в професійному центрі не повинна займати більше 3 годин. Досвідчені майстри акуратно перевстановлять деталь і знову повернуть життя комп’ютера.

Заміна блоку живлення в місті Київ ускладниться, якщо клієнт звернеться в непрофесійну фірму. Ціна послуг там може бути, як і всюди, а ось їх якість буде дуже низькою. Якщо вас цікавить хороша ціна та висока якість робіт, тоді звертайтеся в нашу майстерню. Ми пропонуємо не тільки переустановку даної деталі, але обов’язково вручимо вам гарантійний талон на цю послугу. На нашому складі завжди зберігаються оригінальні запчастини, які дозволяють виконати відновлювальні роботи в терміновому порядку.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Липень 2024