Установка MacOS на iMac A1311 A1312

- Установка MacOSiMac A1311 A1312
ціна

599 грн.

Опис

iMac як і багато інших пристроїв не застраховані від поломок. Часто проблемною деталлю стає жорсткий диск, але його заміна це тільки частина ремонту. Для повного повернення працездатності пристрою потрібно виконати ще й установку операційної системи Mac OS X на новий носій.

Виконати цю операцію можна і самому. Однак при відсутності необхідного досвіду в цьому питанні установку Mac OS X краще доручити знаючим людям. Інсталяція операційної системи і програм під силу тільки фахівцям. Якщо довірити справу майстрам, то всі роботи будуть проведені з урахуванням послідовних кроків і виконанням всіх необхідних налаштувань. Ціна такої операції коштує недорого, що дозволяє замовнику замовити дану послугу і не витрачати свої сили на цю роботу.

Наша компанія вже довгий час успішно функціонує в місті Київ. Для всіх бажаючих ми готові не тільки налаштувати роботу операційної системи, але також завантажити потрібну кількість програм, які будуть підтримувати безпечну і ефективну роботу людини з пристроєм. Ціна наших послуг в Києві досить скромна, а оперативність робіт дуже висока. Протягом лише 5 годин ми виконаємо всі налаштування і запустимо в роботу програмне забезпечення.

В дану послугу входить перенесення всіх ваших даних (якщо є можливість їх перенесення і ваші дані не пошкоджені) на нову операційну систему. Фактично ми здійснюємо резервне копіювання – установку нової операційної системи – і відновлення з резервної копії. В результаті ваші дані будуть в цілості й схоронності.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024