Заміна матриці на iMac A1311 A1312

- Заміна матриціiMac A1311 A1312
ціна

1999 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

від 9`840грн.

ціна ремонту + запчастини
від 11`839грн.

Опис

iMac, як і іншу техніку Apple краще купувати в офіційних магазинах Києва. Так можна бути впевненим, що техніка працюватиме тривалий час. Однак, навіть це не може застрахувати покупця від виходу з ладу матриці на пристрої.

Заміна цієї деталі повинна проводитися тоді, коли буде перевірена на працездатність материнська плата або відеокарта. Іноді вони можуть служити головною причиною відсутності зображення або ж його дефектів. Попередньо професіонали обов’язково проведуть повну діагностику, яка точно вкаже на справжню причину.

Заміна матриці iMac необхідна, коли на екрані з’являються смуги, помітно спотворення картинки або затемнена певна область на моніторі. Виконувати всі операції варто дуже акуратно. Неправильні рухи можуть пошкодити інші елементи.

Замовити таку послугу можна в нашій майстерні. Ціна буде залежати від складності робіт. У нас ціна завжди є справедливою і повністю відповідає якості проведених послуг. Київ став місцем для розміщення безлічі фірм, які займаються ремонтом комп’ютерної техніки. Однак тільки в нашому центрі працюють професіонали.

Схожа послуга: заміна матриці на imac (new) a1418 a1419
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Червень 2024