Заміна оперативної пам’яті на iMac A1311 A1312

- Заміна оперативної пам’ятіiMac A1311 A1312
ціна

299 грн.

Опис

У місті Київ можна придбати такий комп’ютерний пристрій від компанії Apple як iMac. Покупець може навіть не сумніватися в якості цієї продукції. Однак з часом, він все одно зіткнеться з проблемою ремонту однієї з деталей цього виробу. Іноді ситуація вимагає, щоб була виконана заміна ОЗУ або збільшення її об’єму.

Цей елемент комп’ютера не підлягає відновленню після його поломки. Тому його заміна залишається єдиним рішенням. Установка ОЗУ повинна супроводжуватися втручанням експертів, які зможуть зібрати iMac після його розбирання в початковий стан. Ціна такої процедури невисока і залежить від вартості деталі. Якщо установка буде проведена в професійному центрі, то у клієнта може бути впевненість, що його не обдурять і поставлять оригінальну деталь, яка ідеально підходить по таймінгам та частоті.

Замовити додавання оперативної пам’яті в місті Київ можна за допомогою нашої компанії. У нас встановлена ​​найнижча ціна на цю та інші послуги, що дозволить клієнту отримати якісну деталь і розумно використовувати свої грошові кошти. Ми завжди пропонуємо оперативність в роботі, гарантійний талон і високу якість послуг.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Червень 2024