Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Навіть найкращі смартфони мають слабкі місця та гаджет може вийти з ладу. Сюди входять як несправності пов’язані з програмним забезпеченням, так і недбале ставлення до айфону, природне зношування комплектуючих, шлюб. iPhone 15 не виняток. Полагодження зламаної запчастини краще довіряти перевіреним фахівцям сервісного центру, щоб уникнути наслідків неякісно проведених робіт із заміни.

  Найчастіші поломки iPhone 15

   

  Користувачі айфону часто стикаються з такими несправностями: розбитий екран, брак батареї, деформація корпусу, залиття.

  Вплив води

  iPhone 15 захищений від влучення вологи всередину корпусу за стандартом iP 87. Можете занурювати гаджет на глибину 50 метрів і залишати там до 30 хвилин. Це найкращий показник на сьогоднішній день серед девайсів Apple. Але цей захист може бути порушений після сильного удару. Між основною частиною корпусу та екраном утворюється своєрідний повітряний проміжок, куди потрапить волога разом із пилом. Згодом розпочнеться процес окислення мікросхем. Майстер сервісу визначає це дуже просто. З боків смартфона є спеціальні індикатори 1 ватермарки. Зазвичай вони пофарбовані в синій колір, якщо забарвлення змінилося на червоний, значить усередині гаджета є вода. Для усунення подібної проблеми винайдено процедуру відмивання. Це досить складний процес лагодження і довіряти її варто лише кваліфікованим спеціалістам СЦ з відповідним досвідом роботи.

  Дисплейний модуль.

  Процедура заміни екрану включає кілька етапів:

    • Зняття пошкодженого шару за допомогою спеціальної лопаточки.
    • Зачищає порожнини, що звільнилася від слідів попадання пилу, вологи.
    • Встановлення нового модуля, фінальна діагностика.

  Дуже важливо виконувати всі перераховані вище дії в безпиловому боксі. Простежити, щоб нова запчастина надійно приклеїлася до основної частини телефону.

  Акумулятор

  Батарея на iPhone 15 з часом почне втрачати свою ємність. Автономної роботи не вистачатиме на повноцінний день. Також можуть виникнути інші проблеми: випадкові перезавантаження, неправильне відображення відсотка заряду. Ремонт деталі допоможе відновити нормальну працездатність смартфона. Не рекомендуємо користуватися не оригінальним комплектом зарядних аксесуарів. Через погану якість матеріалів, з яких вони виготовлені, може постраждати не тільки АКБ, а й гніздо зарядки, материнська плата. Та й термін служби дешевого китайського кабелю, блочка буде набагато меншою.

  Ремонт iPhone 15 у сервісному центрі AppleFix

  Сервісні центри Apple надають послуги з ремонту та обслуговування. Це дозволяє власникам айфону отримати кваліфіковану допомогу та вирішити будь-яку проблему з гаджетом. Виникла проблема з iPhone 15? СЦ нададуть насамперед послугу з діагностики. Потім, з результатів, шляхи вирішення несправності. Вони мають досвід у галузі ремонту та необхідні знання специфікацій виробника. Також вам буде надано гарантію на виконані послуги та комплектуючі до 90 днів. Звернувшись до сервісного центру, можете бути впевнені, що айфон знаходиться у надійних руках.