Послуга
Вартість
Замовити
Діагностика iPad mini 4
Безкоштовно
Діагностика з розбиранням iPad
від 799 грн.
Заміна екрану iPad mini 4
4299 грн.
Заміна динаміка iPad mini 4
699 грн.
Заміна 3g антени iPad mini 4
499 грн.
Ремонт кнопки Home iPad mini 4
699 грн.
Заміна корпусу iPad mini 4
1599 грн.
Заміна мікрофону iPad mini 4
589 грн.
Перепрошивка iPad mini 4
149 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Ремонт iPad mini 4 в сервісному центрі AppleFix

  Зручний і компактний iPad, випущений компнією Apple, привернув увагу багатьох користувачів планшетів. Не менш потужний, порівняно з iPad Air – iPad mini 4 визнаний найбільш практичним з усієї лінійки яблучних продуктів.

  Операційна система в iPad вважається однією з найдосконаліших у світі мобільної ОС – кожен користувач залишиться задоволеним! Так само, на офіційному сайті Apple можна ознайомитися з повною специфікацією для iPad mini 4

  Якими б хорошими не були яблучні планшети, на жаль, завжди є ймовірність виведення з ладу улюбленого девайса. За нашою статистикою, 90% випадків ремонту iPad mini 4 пов’язаний з необережною експлуатацією. Найбільш часто планшет вислизає з рук і просто розбивається весь ряд запчастин девайса – а це екран, сенсор, корпус, а іноді і внутрішні компоненти – батарея, системна плата та інші запчастини.

  Буває, що причиною ремонту є проникнення води в пристрій, внаслідок чого, електроніка стає несправною через контакт з рідиною.

  Так само, не рідким є випадок непрацездатності wi-fi на iPad. Причиною несправності може бути як баг в ОС, так і виведений з ладу модуль вай-фай. Якщо в першому випадку достатньо перевстановити OS, то в другому необхідна заміна wi-fi модуля на iPad mini 4.

  Ми стикалися з такими ситуаціями, коли клієнти приходили з інших сервісів після ремонту неробочого iPad і діагностика показувала, що певний неробочий компонент прогрівався і на певний час знову ставав працездатним, але таким чином проблема зникає на короткий період і потім знову доводитися лагодити пристрій.

  Відновлення працездатності iPad mini 4

  Довірити свій улюблений, а головне дорогий пристрій в Києві – питання не із простих. Ось Вам кілька причин, чому Вам варто вибрати сервісний центр по ремонту техніки AppleFix:

  • Чесність

  Прийнявши пристрій у сервіс, ми в обов’язковому порядку надамо Вам квитанцію про прийом на ремонт iPad mini 4, потім виконаємо діагностику, визначивши причину несправності та її можливі наслідки на подальшу працездатність планшета. Потім повідомимо терміни і вартість ремонту!

  • Бюджетна ціна

  Ми відмовилися від максимальної кількості посередників і отримуємо комплектуючі для ремонту безпосередньо від постачальника, за рахунок чого ми економимо на на запчастинах, а не на якісному ремонті!

  • Оперативні терміни ремонту

  50% ремонтів виконується протягом 1-єї години, а офіси обладнані так, щоб час очікування не був нудним та незручним! М’які крісла та наявність точки доступу wi-fi дозволять Вам очікувати виконання ремонту в комфортних умовах!