Послуга
Вартість
Замовити
Діагностика iPad Air 3
від грн.
Діагностика з розбиранням iPad
від 799 грн.
Заміна скла (тачскрін) iPad Air 3
від 3999 грн.
Ремонт кнопок гучності iPad Air 3
від 749 грн.
Ремонт кнопки Home iPad Air 3
від 799 грн.
Заміна корпусу iPad Air 3
1549 грн.
Рихтування корпусу iPad Air 3
від 399 грн.
Заміна мікрофона iPad Air 3
від 799 грн.
Заміна SIM приймача (3G) iPad Air 3
від 799 грн.
Заміна антени Wi-Fi iPad Air 3
від 699 грн.
Заміна USB контролера iPad Air 3
від 1899 грн.
Перепрошивка iPad Air 3
від 149 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  iPad Air 3 є новою моделлю iPad з новим дисплеєм і внутрішніми компонентами. Незважаючи на свою універсальність та якість, iPad, як і будь-яка інша техніка може вийти з ладу при механічних пошкодженнях або системних збоях.

  Розбився екран? Виникли проблеми із зарядом? Камера iPad перестала працювати як раніше? Або спотворення звуку не дає можливості насолодитися прослуховуванням музики або спілкуванням з іншими людьми. Не впадай у відчай. Усунути проблеми Вам допоможуть майстри сервісного центру AppleFix, які здійснюють ремонт Apple будь-якої складності на найвищому рівні.

  Найчастіші поломки

  У більшості ситуацій користувачі техніки Apple через неакуратне поводження з iPad потребують ремонту гаджетів або заміни комплектуючих до них. Найпоширенішими проблемами з iPad Air 3 є:

  • Розбитий чи здутий екран. При падінні або механічному впливі екран, а також корпус iPad можуть покритися тріщинами та подряпинами. Розбите скло спричиняє пошкодження матриці, при її пошкодженні єдиним лікуванням буде заміна дисплейного модуля. Здутий екран свідчить про виникнення негараздів із акумулятором iPad, які якнайшвидше необхідно ремонтувати.
  • Проблеми із зарядом. Швидкому розряду iPad Air 3 та інших моделей сприяють неоригінальні зарядні пристрої, часта експлуатація USB кабелю. Крім цього, потрапляння рідини або вологи може обмежити функціональність даного механізму і породити непрацездатність материнської плати. Проблеми із зарядом – це також проблема з батареєю. Але, крім цього, iPad Air 3 може просто не заряджатися. Які ж причини?
   -Вихід із ладу порту чи контролера живлення. Щоб переконатися в цій гіпотезі, візьміть інший шнур та перевірте реакцію Вашого планшета. У разі підтвердження дефекту, вирушайте до сервісного центру для ремонту та усунення несправності.
   -Несправність зарядного пристрою.
   -Попадання води, що може призвести до короткого замикання та неправильної роботи електронних компонентів iPad. Тому не нехтуйте безпекою та зверніться до майстерні, де Вам проведуть чищення та ліквідують пошкодження.
  • Розбите скло екрану. Не тільки механічні пошкодження та падіння можуть призвести до заміни цієї комплектуючої. Причиною може бути брак. При здутті батареї, пошкодженні задньої кришки, а також недоброякісному ремонті скло здатне луснути.
  • Погана працездатність динаміка або відсутність звуку виникає при його пошкодженні, а також:
   – якщо відбувся системний збій iPad;
   – забруднення динаміка, потрапляння на нього пилу та бруду;
   – якщо пошкодився шлейф, який поєднує динамік та материнську плату.

  Чому саме у нас?

  Протягом восьми років AppleFix залишається лідером серед яблучних сервісних центрів. Тому, якщо Вам потрібен якісний терміновий ремонт iPad Air 3, Ви потрапили за адресою. Наші майстри завжди готові провести безкоштовну діагностику Вашої техніки і проконсультувати з усіх питань.

  Професійний ремонт супроводжується використанням тільки оригінальних запчастин, після якого Ви отримуєте гарантію від 3-х місяців на всі проведені послуги та замінені деталі. Всі наші філії мають дуже зручне розташування. Для наших майстрів немає нездійсненних завдань, адже вони готові відновити роботу будь-якої комплектуючої.