Заміна екрану (дисплея) iPad Air 3 (2019)

iPad - Заміна екрану (дисплея) Air 3 (2019)
ціна

від 5999 грн. *

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

Кожен користувач iPad Air 3 2019 р. моделей А2152, А2123, А2154 може здати його в ремонт за будь-якої несправності у місті Київ. Цей виріб – це високотехнологічний пристрій, який, незважаючи на свою якість, може зазнавати згубних механічних впливів. Випадково вислизнувши з рук, ваш планшет, напевно, запрацює пошкодження дисплея. Особливо це є небезпечним, якщо гаджет впаде на тверду основу. Заміна екрану є єдиним рішенням у такій ситуації. Позбавити його тріщин неможливо.

Заміна дисплея – це швидка процедура, яка повинна проводитися з підвищеною акуратністю майстра. Неправильний рух може зашкодити іншим елементам айпад еір 3. Не варто робити цю роботу самостійно. Найкраще замовити цю послугу у ремонтному центрі.

Якщо проживаючи у місті Київ, ви не знаєте, куди звернутися за допомогою, тоді дзвоніть нам. Експерти нашої компанії проведуть все грамотно і на завершення вручать замовнику фірмову гарантію на виконані роботи. Ціна на наші послуги лежить у розумних межах. Низька ціна, а також швидка заміна екрана оригінальною деталлю є нашою перевагою перед іншими майстернями. Вибравши нас, ви приймаєте правильне рішення щодо ремонту техніки.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024