Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провеcти ремонт (заміну) батареї МакБук

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  У сервісному центрі Києва AppleFix є величезний склад акумуляторів та інших запчастин для заміни у будь-яких моделях MacBook. В наявності є оригінальні АКБ та високоякісні копії. Говорячи про моделі MacBook старого виробництва до 2013го року, варто враховувати факт закриття виробництва оригінальних АКБ. У разі  необхідності заміни таких батарей, для себе краще вибирати високоякісні копії, ніж брати оригінали, адже чим довше лежить оригінальна  АКБ на складі, тим більше вона втрачає свою початкову ємність. Як наслідок – такі акумулятори вимикаються при низькому відсотку заряду.

  В цьому випадку оригінали уцінюються і можуть стати у нагоді лише тоді, коли є потреба заощадити, аби MacBook працював від зарядки.

  Заміна батареї на MacBook Pro

  Оригінальні акумулятори які встановлюються на MacBook Pro, розраховані із запасом зарядки / розрядки, після закінчення якого, АКБ підлягають заміні. Виробник Apple запевняє, що  максимальна кількість циклів може варіюватися від 1000 до 1500. Прослуживши свій заявлений час роботи, MacBook інформує користувача  сервісним повідомленням – запчастина вимагає обслуговування.

  Найбільш популярною послугою заміни батареї MacBook Pro (2009-2012 року випуску) зараз вважається встановлення АКБ А1322 для MacBook Pro 13 ᐥ A1278. Не менш популярна АКБ А1321 для MacBook Pro 15 ᐥ A1286 і закриває цей список АКБ для А1383 для 17 дюймового MacBook A1297.

  Термін заміни таких акумуляторів може тривати від 15 хвилин, оскільки досить відкрутити нижню кришку, від’єднати шлейф АКБ, зняти батарею і по зворотній процедурі поставити нову запчастину.

  Часто до нас звертаються із питань щодо заміни батареї MacBook Pro 13 ᐥ 2015 року, MacBook Pro 2013 (усі діагоналі), MacBook Pro Retina 15 ᐥ, а так само відносно свіжі батареї, для моделей A1713, A1819, A1820 (2016-2017 років випуску).

  Що стосується АКБ для MacBook Pro Retina (2013-2019 роки) випуску – тривалість заміни батареї може становити до 1 години, тому що, окрім викручування гвинтів та від’єднання шлейфу, потрібно акуратно відклеїти старе джерело живлення і на двосторонній скотч приклеїти нове.

  Заміна батареї на MacBook Air

  Акумулятори на MacBook Air виготовлялися з літій-іонних електролітів, потім почали випускати літій-полімерні, що є більш вдосконаленими конструкціями акумуляторів. Li-Pol вважаються більш безпечними, менше зношуються, а оскільки немає рідкого електроліту – є меншим ризик виникнення вибуху.

  Термін заміни від 15-ти хвилин, адже відклеювати батарейку необхідності немає, якщо у вас акумулятор починаючи з 2013 року по 2017 рік. Ці MacBook Air використовують одну модель АКБ А1496 з ємністю 7150 мА-ч (54,4 вт). Із 2018го йде батарея А1965, а з 2019го – А2171. Дані акумулятори потребують відклеювання, з огляду на це, тривалість заміни складає до 1-ої години .

  Наявність тих чи інших моделей ми представили в таблиці, де Ви можете знайти до кожного ремонту відповідну запчастину та їх характеристики.

  Симптоми та причини, що говорять про заміну батареї на MacBook

  Ми зібрали найбільш типові проблеми і симптоми поломок акумуляторів MacBook, з якими до нас звертаються клієнти. Електрохімічна рідина всередині банок може вийти з ладу із причин різкого перепаду напруги, або при використанні неякісних зарядних пристроїв. Не виключене  природне зношення батареї.

  Ви можете відкрити параметри системи, де можна подивитися загальну кількість циклів зарядки акумулятора улюбленого яблучка.

  Повний шлях для отримання звіту по електропостачанню: Про цей Mac ➢ Звіт по системі ➢ Апаратні засоби ➢ Електроживлення.

  Якщо такі наслідки (симптоми) Вам знайомі, краще не відкладати похід в сервісний центр AppleFix, де майстри встановлять новий акумулятор з гарантією від 3х місяців (можливе збільшення гарантійного терміну за погодженням із менеджером).

  Типові симптоми несправного акумулятора

  • Батарея не тримає заряд.
  • Ноутбук вимикається моментально слідом за відключенням дроту живлення.
  • Мак батарею ідентифікує, але не змінюється рівень ємності.
  • Поява видимих ​​і відчутних дефектів, наприклад сильний перегрів акумулятора при зарядці, здулися блоки або потік електроліт.

  Причини неможливості заряду акумулятора

  Виявити причину, як правило, виходить під час проведення первинної діагностики MacBook майстром. Поширені випадки:

  • несправні осередки (банки) акумулятора;
  • несправний контролер акумулятора;
  • несправний контролер заряду на материнській платі.

  При виявленні проблем із зарядкою, важливо визначити в чому саме проблема – в батареї, або у системній платі. У сервісі таке дослідження проводитиметься простою процедурою “підкидання” справної батареї. Якщо MacBook вмикається з новою акб, значить коренем усіх бід була батарейка і досить купити новий акумулятор та замінити його на місці.

  Якщо ноут не вмикається із підкинутою запчастиною – проблема у материнській платі. В такому випадку, майстер проводить детальну діагностику плати. Така діагностика займає від 1 доби до 3-х. Результатом дослідження найчастіше є виявлення несправного контролера зарядки системної плати, а його пошкодження могло бути пов’язаним із перепадом напруги або залиттям макбука / попаданням вологи всередині корпусу девайса.

  Щодо будь-яких питань пов’язаних із зарядом, які виникли під час ремонту, Вас може проконсультувати менеджер – для цього достатньо написати нам в чат або залишити контактний номер для зв’язку з Вами.