Заміна батареї на MacBook Pro Retina 2018-2019 13″ та 15″

MacBook Pro - Заміна батареї Retina 2018-2019 13″ та 15″
ціна

1449 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

2`600грн.

ціна ремонту + запчастини
4`049грн.

2`800грн.

ціна ремонту + запчастини
4`249грн.

Опис

Якщо Ви живете на території України і Вам необхідно розв’язати проблему заміни батареї на Вашому макбуці, Ви повинні звернутися до нас і ми зможемо допомогти Вам, виконавши свою роботу якісно і за невелику ціну.

 

Як відомо, акумулятор дозволяє ноутбуку працювати, коли немає можливості підключити його до електричної мережі. Але з часом він починає зношуватися, ємність його зменшується, щобезпосередньо відбивається на автономній роботі макбука. Після природного зношенняу живильного пристрою його слід замінити, щоб продовжувати користуватися ноутбуком. І в цьому наш центр може Вам допомогти.

 

Ми працюємо з декількома моделями ноутбуків: наші фахівці проводять ремонт живильного пристрою як на macbook pro retina 13, так і на macbook pro retina 15, так що Ви не будете турбуватися через те, що ми не сможемо обслуговувати Вашу модель пристрою.

 

Після того, як Ви принесете нам Ваш макбук, буде проведена діагностика, а потім фахівець змінить пристрій живлення на новий, який прослужить Вам дуже довго. При цьому Ви можете не хвилюватися про пошкодження, які можуть з’явитися в процесі нашої роботи: наші фахівці мають високу кваліфікацію і добре знають свою справу.

 

Тому, якщо Вам необхідна заміна батареї на Вашому макбуці, то Ви можете замовити її за привабливою ціною в Києві, в нашому центрі.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024