Заміна батареї на MacBook Pro Retina 2012-2015

MacBook Pro - Заміна батареї Retina 2012-2015
ціна

999 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

2`378грн.

ціна ремонту + запчастини
3`377грн.

Опис

Якщо Ви живете на території України і Вам необхідно вирішити проблему заміни батареї на Вашому макбуці, Ви повинні звернутися до нас і ми зможемо допомогти Вам, виконавши свою роботу якісно і за невелику ціну.

 

Як відомо, акумулятор дозволяє ноутбуку працювати, коли немає можливості підключити його до електричної мережі. Але з часом він починає зношуватися, ємність його зменшується, що безпосередньо відбивається на автономній роботі макбука. Після природного зносу живильного пристрою його слід замінити, щоб продовжувати користуватися ноутбуком. І в цьому наш центр може Вам допомогти.

 

Ми працюємо з декількома моделями ноутбуків: наші фахівці проводять ремонт живильного пристрою як на macbook pro retina 13, так і на macbook pro retina 15, так що Ви не будете турбуватися через те, що ми не будемо обслуговувати Вашу модель пристрою.

 

Після того, як Ви принесете нам Ваш макбук, буде проведена діагностика, а потім фахівець змінить пристрій живлення на новий та робочий, який прослужить Вам стільки ж, як і колишній. При цьому Ви можете не хвилюватися про пошкодження, які можуть з’явитися в процесі нашої роботи: наші фахівці мають високу кваліфікацію і добре знають свою справу.

 

Тому, якщо Вам необхідна заміна батареї на Вашому макбуці, то Ви можете замовити її за привабливою ціною в Києві, в нашому центрі.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

З недавніх пір, в наявності з’явилися батареї для моделей А1707, А1708

Схожа послуга: заміна батареї на macbook pro retina 2016-2017
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Червень 2024