Услуга
Стоимость
Заказать
Діагностика MacBook Air 2010-2017
Безкоштовно
Діагностика плати MacBook Air 2010-2017
Безкоштовно
Ремонт USB на MacBook Air 2010-2017
499 грн.
Прошивка EFI на MacBook Air 2010-2017
від 1999 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки
  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Поширені несправності

  Заміна матриці (дисплею, LCD, Екрану)

  Якщо на екрані з’явилися биті пікселі, плями і смуги, присутнє спотворення зображення тут не обійтися без заміни матриці. В результаті механічного пошкодження, дисплей макбука перестає працювати. Також екран MacBook Air 11 “13” 2010 – 2017 А1370, А1465, А1369, А1466 – може зламатися через попадання вологи всередину і перетирання шлейфів матриці.

  Заміна матриці MacBook 11 “13” 2010 – 2017 може знадобитися, якщо ви помітили:

  – наявність вертикальних і горизонтальних смуг на екрані;

  – часткове поява смуг та інших дефектів;

  – спотворення зображення.

  Якщо після удару деформований корпус верхньої кришки, щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд, потрібна заміна дисплею (Матриці, LCD, Екрану) в Зборі.

  Заміна акумуляторної батареї

  Якщо макбук 2010 – 2017 не тримає заряд більше півгодини, постійно перегрівається, вимикається при відсутності підключення до зарядки, здулася батарея, – необхідна заміна акумуляторної батареї. Після тривалого використання комп’ютера, він починає швидше розряджатися, тому ви змушені постійно підключати його до джерела живлення, оскільки кількість циклів перезарядки обмежена. У налаштуваннях ви можете перевірити кількість циклів та замінити АКБ при низькому показнику. Ще однією причиною пошкодження батареї може стати використання неоригінального зарядного пристрою. При попаданні рідини на акумулятор, він здувається і пошкоджує клавіатуру або тачпад. Тому не варто відкладати ремонт MacBook Air, якщо можна вже зараз звернутися в сервісний центр.

  Заміна клавіатури

  Чому клавіатура перестала повністю або частково працювати? Це пов’язано із попаданням вологи, накопиченням дрібного сміття та пилу під кнопками або викликано фізичним ушкодженням. Іноді достатньо почистити клавіатуру, перепідключити шлейф, прибрати залишки вологи або корозію, окремо замінити кілька клавіш. Якщо заїдає при натисканні одна або кілька кнопок, можна замінити їх або поставити нове кріплення. Але при великій кількості зламаних клавіш потрібна нова клавіатура. Ремонт MacBook Air 2010 – 2017 повинен проводитися в сервісному центрі. Додатково ви можете замовити гравіювання клавіатури в Києві.

  Заміна тачпада

  Поломка тачпада призводить до безлічі проблем і робить роботу за макбуком неможливою.

  Чим може бути викликана заміна тачпада на macbook air 2010 – 2017:

  – погане натискання (ніби щось заважає);

  – попадання води в середину пристрою;

  – фізична несправність.

  Якщо трекпад цілий, але погано спрацьовує при натисканні, швидше за все допоможе чистка. В даному випадку пильна увага приділяється шлейфу трекпада, який після потрапляння вологи міг окислюватися.

  Заміна динаміка

  Чому не працюють динаміки на макбуків AIR 2010 – 2017? Основними причинами стає окислення в результаті попадання рідини або поява тріщини на запчастини через сильний удар. У нашому сервісному центрі ви можете швидко і якісно замінити оригінальні динаміки на MacBook Air.

  Заміна кулера

  Якщо макбук сильно гріється або шумить, варто провести профілактичну чистку від пилу і бруду. Це означає, що комп’ютер не справляється з охолодженням пристрою. Але іноді необхідна заміна кулера. Як правило, це пов’язано з неякісною роботою кулера, система охолодження забита сміттям, ворсинками або пилом.

  Де відремонтувати MacBook Air 2010-2017 в Києві?

  Ремонт MacBook Air А1370, А1465, А1369, А1466 можна в сервісному центрі Apple “AppleFix”. Адреси наших сервісів вказані в розділі контакти.

  Замовити ремонт Apple MacBook Air 2010 – 2017 можна:

  – зателефонувати нам за номером на сайті;

  – залишити заявку на зворотній дзвінок;

  – написати менеджеру в чат (в правому нижньому кутку);

  – оформити кур’єрську доставку;

  – замовити послугу на сайті.

  В екстрених ситуаціях ви завжди зможете покластися на нашу компанію.

  Як прискорити macbook air?

  Однозначно, що сповільнює роботу пристрій, неодмінно замінюється новим гаджетом. Як відновити швидкість макбука? Для цього існує три основні методи: профілактика і заміна термопасти, заміна SSD диска на більш потужний, регулярно проводите очищення системи.

  Як почистити macbook air?

  Продукти Епл виготовляються з різних матеріалів, тому вимоги до догляду різні. Тверді непористі поверхні гаджета, можна акуратно протирати 70% розчином спирту, не допускайте потрапляння вологи всередину. Перш, ніж очистити поверхню від бруду, вимкніть макбук і від’єднайте від адаптера. Рекомендуємо звернутися в сервісний центр 2Mac для якісної очистки пристрою.

  Як перепрошити macbook air?

  Якщо Ви хочете перевстановити ОС на мак, встановіть її з офіційного веб-сайту Apple або з розділу відновлення з жорсткого диска або флеш-накопичувача, який є практично на кожному пристрої Епл. Перед встановленням зверніть увагу підключення Інтернет.