Послуга
Вартість
Замовити
Діагностика iPhone 7 Plus
Безкоштовно
Заміна корпусу iPhone 7 Plus
від 949 грн.
Заміна SIM приймача iPhone 7 Plus
від 849 грн.
Відновлення Wi-Fi модуля iPhone 7 Plus
від 1899 грн.
Заміна аудіокодека iPhone 7 Plus
від 1099 грн.
Перепрошивка iPhone 7 Plus
149 грн.
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  Ремонт iPhone 7 Plus

  Нерідко трапляються непередбачені ситуації: потрапляння рідини, падіння смартфона, вихід з ладу комплектуючих, які призводять до пошкодження Вашого гаджета. Ремонт iPhone 7 plus – дуже тонка справа, яка потребує спеціалізованих знань та навичок. Не слід проводити ремонт самостійно, нехтуючи безпекою Вашого телефону. Фахівці AppleFix допоможуть усунути несправність iPhone 7 plus, провівши швидкий і якісний ремонт будь-якої складності. Сервісний центр надає безкоштовну діагностику, після якої майстер визначить причину поломки та поверне працездатність потрібної запчастини та Вашого айфону. Також на проведені послуги діє гарантія від 3 місяців. Що ще раз підтверджує якість ремонту, в якому використовуються лише оригінальні запчастини.

  Найчастіші проблеми iPhone 7 Plus

  Більшість проблем iPhone 7 Plus виникають через недбале використання айфону самими власниками. До найпоширеніших відносяться:

  • Проблеми із дисплеєм. Так, при падінні телефону або механічному впливі може постраждати екран і корпус, що тягне за собою заміну дисплея, скла, задньої кришки.
  • Кнопка home може сильно нагріватися або заїдати.
  • Відсутність звуку чи виникнення шуму – ознаки поломки динаміка.
  • Поява подряпин та тріщин на камері.
  • Проблеми із зарядом.

  Заміна дисплея (екрана)

  У випадку, коли iPhone 7 Plus падає і розбивається екран, пропадає зображення, перестав працювати сенсор, з’явилися на дисплеї смуги, то це серйозна нагода звернутися до сервісного центру якнайшвидше. Також, крім видимих ​​пошкоджень, є ймовірність появи та прихованих дефектів, тому знадобиться детальна діагностика пристрою. Наші майстри використовуються лише спеціалізовані інструменти та обладнання, які дозволяють провести ремонт iPhone 7 Plus швидко та якісно, ​​при цьому не залишивши подряпин чи естетичних пошкоджень на корпусі.

  Заміна скла камери

  Камера на iPhone 7 Plus має специфічне розташування, оскільки виступає за межі задньої кришки. Це може призвести до появи подряпин, тріщин, розмиття зображень, поганого фокусування. Також скло може повністю розбитися під час падіння. У цих випадках знадобиться заміна скла камери iPhone 7 Plus. Завдяки комплектації цієї моделі айфона для відновлення колишнього функціонування задньої камери можна замінити лише скло, що значно заощадить Ваші гроші.

  iPhone 7 Plus – заміна батареї

  Батарея – важлива комплектуюча, яка забезпечує автономне функціонування iPhone. Якщо Ваш гаджет став швидко розряджатися, довільно вимикатися, запускати перезавантаження, варто якнайшвидше звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. Попадання рідини в корпус, перебування пристрою на морозі тривалий час, механічні дії можуть спровокувати вихід з ладу акумулятора. Заміна батареї вирішить проблему заряду та усуне несправності.

  Заміна роз’єму зарядки

  Заміна роз’єму зарядки iPhone 7 plus – ремонт, що часто зустрічається в нашій майстерні. Шлейф синхронізації та зарядки на даній моделі легко вразливий, тому необережне поводження з кабелем або механічні дії здатні дуже швидко вивести з ладу гніздо зарядки. При виникненні проблем із роз’ємом зарядки не варто самостійно усувати неполадку, адже це лише посилить ситуацію.

  Заміна динаміків/мікрофону

  Не дивлячись на всі функції смартфона, його основне завдання – забезпечити якісну передачу інформації. Для цього потрібен робочий динамік, який дає можливість чути співрозмовника, і мікрофон, який передає Ваш голос.

  Основні причини несправності динаміків/мікрофону:

  • механічні пошкодження після удару чи падіння;
  • бруд і пил, що скупчився в телефоні;
  • попадання вологи до корпусу.

  В основному причиною поломки є пил. Необхідно почистити iPhone 7 Plus – мікрофон та динамік повинні заробити як раніше. Якщо чищення не допомогло, тоді потрібно буде замінити шлейф. Така поломка виникає внаслідок тривалого використання динаміка у забрудненому стані.

  Чому саме у нас?

  Сервісний центр AppleFix гарантує якісний ремонт iPhone 7 Plus з використанням оригінальних комплектуючих. Наші спеціалісти здійснюють ремонт динаміка iPhone 7 Plus, ремонт дисплея, ремонт екрану iPhone 7 Plus, ремонт кнопки Home, а також інші ремонти за найвигіднішою ціною. Наші переваги:

  • Відповідність ціни та якості.
  • Оригінальні запчастини
  • Оперативність.
  • Гарантія від 3 місяців.
  • Найзручніше розташування у Києві та Харкові, буквально за хвилину від метро.
  • Привітний колектив, який допоможе вирішити будь-яку проблему та залишить Вас задоволеними.