Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Ремонт Apple пристроїв

Виберіть пристрій

Швидке замовлення запчастини або послуги

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемося з Вами в найближчий час!

Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

 • Арсенальна

  Київ, вул. МАЗЕПИ 3

  (063) 723 77 23

  Печерськ, Арсенальна площа

  10:00 - 19:00 пн-пт

  10:00 - 16:00 сб

 • Лівобережна

  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в

  (063) 11 777 99

  біля МВЦ / Novus / "Поляна"

  10:00 - 19:00 пн-пт

  10:30 - 16:00 сб

 • 23 СЕРПНЯ

  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216

  (093) 369 53 93

  Ліцей №45, Ботанічний сад,
  Харківский водоканал проект

  10:00 - 19:00 пн-пт

  10:00 - 16:00 сб


Ремонт айфонов с гарантией качества Замена батареи на устройствах Apple Замена экрана, шлейфов на iPhone, iPad

Сервіс iPhone – компанія AppleFix вітає вас!

Наша фірма – центр всебічного технічного обслуговування і ремонту айфонів, макбуков. Ми присвятили довгі роки вивчення техніки марки Apple і тепер володіємо усіма секретами і тонкощами найскладнішого ремонту будь-яких моделей iPhone / iPad / MacBook / iMac.

Інженери, які працюють в нашій компанії, на сьогодні є експертами в області сервісу айфонів і макбуков, здатні на вищому рівні здійснити будь-який ремонт цієї складної техніки. Наш центр не є однією з багатьох фірм, що пропонують сервіс усілякої електроніки.

Ми не займаємося діяльністю широкого профілю, оскільки впевнені, що слід накопичувати досвід у тій сфері, де наші пізнання найбільш глибокі. Точніше можна сказати – наші фахівці, це дійсно багатопрофільні майстри в області сервісу Apple.

Нерідко нам доводиться відновлювати техніку, яку визнали безнадійною інші фірми. Оскільки наше високоточне спеціалізоване обладнання дозволяє нам діагностувати та здійснювати ремонт айфонів за будь-яких, навіть самих серйозних несправностей, використовуючи якісні запчастини.

Ми розуміємо, як важливо для вас завжди залишатися на зв’язку і тому робимо ремонт iPhone, MacBook, iPad в найкоротші терміни, наскільки це можливо.

Переваги нашої компанії – комплексний сервіс айфонів, макбуків і Айпад, орієнтований на потреби людини. Тому навіть найвимогливіший наш клієнт отримає гідний рівень обслуговування. У нас Ви можете побачити цілий музей Apple-техніки, який починається від першого Macintosh 1984 года, що включає більше 40 різних моделей старих яблучних девайсів. Поки Ви чекаєте завершення ремонту – пориньте в історію Apple!

Клієнти цінують нас тому, що ми будуємо свою роботу на принципі чесності. Довіривши свій айфон рукам професіоналів, ви можете точно бути впевнені, що отримаєте допомогу саме в тому обсязі, який потрібен для оптимального відновлення працездатності вашої техніки.

Здійснивши ремонт айфона або макбука, кожен власник прагне не допустити його несправності знову. Зберігаючи ваш час, ми безкоштовно консультуємо своїх клієнтів телефоном. Звернувшись до нас, ви отримаєте поради досвідчених майстрів, як надовго зберегти здоров’я вашої техніки.

Дорогі клієнти, з гордістю повідомляємо, що тепер ми ще ближче до вас. Тепер ми з упевненістю можемо сказати, що AppleFix – це мережа комфортних і клієнтоорієнтованих сервісних центрів Apple.

Відтепер зробити ремонт вашої техніки Apple стало ще простіше, приємніше і комфортніше. У нас зручне розташування сервісних центрів, недалеко від станцій метро г. Київ:
Тепер ви можете знайти нас в г. Київ біля наступних станцій метро:

метро Арсенальна (орієнтири – Печерськ, вул. Московська, пл. Арсенальна, вул. Суворова, транспортний університет) по вулиці Івана Мазепи 3;

метро Лівобережна (орієнтири – Міжнародний виставковий центр, Novus, Поляна) по вулиці Микільсько-Слобідська 2в.

Завжди раді вам. Докладні карти проїзду дивіться в розділі Контакти

preloader